Fashion geek – cykl filmów o modzie

bez nazwy

Szycie światłem czy wirtualne ubrania, to tematy filmów nowego cyklu dokumentów prezentowanych w ramach projektu ARTE PO POLSKU. 

O tym, w jaki sposób tworzenie nowych kreacji coraz ściślej zaczyna przeplatać się z najnowszymi technologiami opowiada cykl filmów „Fashion geek”, który można zobaczyć na stronie: https://www.arte.tv/pl/videos/RC-014292/fashion-geek/

ARTE PO POLSKU to część projektu ARTE EUROPE (współfinansowanego ze środków unijnych) mającego na celu dotarcie do jak najszerszej grupy osób poprzez udostępnianie programów w różnych językach. Programy ARTE dostępne są w internecie za darmo – jest wersja francuska, niemiecka, angielska, hiszpańska, a od listopada 2016 również polska.

Data publikacji: 25.10.2017
Przeczytaj również

Moda:
10 tendencji, których nie możesz przegapić
Specjaliści z agencji trendów Fashion Snoops wyłowili z trendów obecnych na wybiegach październikowego Paris Fashion Week dziesiątkę, która będzie miała największy… więcej »
Moda:
Skórzana kurtka ma już 90 lat
Skórzana kurtka od 90 lat jest niezbędnym elementem każdej garderoby. O tym jak przebiegała jej historia w świecie mody opowiada 10 krótkich dokumentów pt. „Moda wychodzi… więcej »
Moda:
Najlepsi polscy projektanci na Lódź Fashion Industry Days
Michał Starost, Milita Nikonorov Fashion Designer, MMC, Patryk Wojciechowski, Reinkreacja i Aleksandra Kmiecik - to m.in. ich kolekcje pojawią się na wybiegu podczas Łódź… więcej »