Fashion Trends: moda damska jesień-zima 2019/20

qqq

27 listopada w Warszawie odbędzie się szkolenie z trendów w modzie damskiej na sezon jesień-zima 2019/20 – Fashion Trends. To jedno z cyklu szkoleń modowych przygotowanych w oparciu o badania i materiały światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.

Uczestnicy szkolenia poznają tendencje, które będą dominowały w sezonie jesień-zima 2019/20, dowiedzą się, jakie konkretnie fasony, materiały i kolorystyka będą modne oraz wykorzystają i utrwalą tę wiedzę podczas praktycznych warsztatów – wszystko po to, aby móc stworzyć kolekcje zgodne z trendami oraz oczekiwaniami klientów.

Szkolenie Fashion Trends skierowane jest do osób odpowiedzialnych za sukces kolekcji, w tym przede wszystkim: projektantów, menedżerów produktu, właścicieli i prezesów firm, menadżerów sprzedaży i marketingu. Wykłady i warsztaty poprowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody. Organizatorem wydarzenia jest firma Promedia, przedstawiciel Fashion Snoops, Pantone i Mode Information w Polsce, wydawca fachowych czasopism dla branży mody.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:
https://drive.google.com/open?id=1_oGIzsauCM1Xf38D5hsOwszwka5ojrDD

Formularz rejestracji:
https://drive.google.com/open?id=1Jh3HojRIwt0CA28fRH7T5IuL78E-rXFCgTf23FfuUo0

Data publikacji: 7.11.2018
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
10. FBC: Skuteczny e-handel w modzie
Jak profesjonalnie sprzedawać przez internet, jakich błędów unikać oraz jak wykorzystać nowoczesne narzędzia marketingowe do zdobycia i utrzymania klientów – tego… więcej »
Szkolenia i konferencje:
VM Forum w modzie
3 października zainteresowani visual merchandisingiem w branży fashion spotkali się w Warszawie na szkoleniu VM Forum poświęconemu zasadom i trendom VM w sektorze… więcej »
Szkolenia i konferencje:
10. Fashion Business Congress: skuteczny e-commerce w modzie
Branża fashion spotka się już po raz 10. na corocznej konferencji poświęconej skutecznemu e-commerce w modzie. Wydarzenie Fashion Business Congres odbędzie się 25… więcej »