Fashion Trends: poznaj trendy na wiosnę i lato 2020

fot. Fashion Snoops fot. Fashion Snoops

7 lutego w Hotelu Stare Kino w Łodzi będzie można wziąć udział w wykładach i warsztatach z trendów w modzie damskiej na przyszłoroczny sezon wiosna-lato. Szkolenie Fashion Trends jest przygotowane w oparciu o badania i materiały światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. 

Uczestnicy szkolenia Fashion Trends poznają tendencje, które będą dominowały w modzie damskiej w sezonie wiosna-lato 2020, dowiedzą się, jakie fasony, materiały i kolorystyka będą modne oraz wykorzystają i utrwalą tę wiedzę podczas praktycznych warsztatów. Zdobyte podczas szkolenia inspiracje będą mogli wykorzystać później w pracach nad swoimi kolekcjami na wiosnę i lato 2020.

Szkolenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za sukces kolekcji, w tym przede wszystkim: projektantów, menedżerów produktu, właścicieli i prezesów firm. Wykłady i warsztaty poprowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody. Organizatorem wydarzenia jest firma Promedia, przedstawiciel Fashion Snoops, Pantone i Mode Information w Polsce, wydawca fachowych czasopism dla branży mody.

Koszt udziału w dniu szkoleniowym dla jednej osoby wynosi: 490 PLN + 23% VAT. Dla drugiego i każdego następnego uczestnika z danej firmy: 390 PLN + 23% VAT.

Formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/tx6ld

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: https://tiny.pl/g3wg9, na facebooku: https://www.facebook.com/events/1208944715924922/ oraz pod numerem telefonu: 22 243 45 33.

Data publikacji: 22.01.2019
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Michael E. Porter – twórca koncepcji 5 sił Portera – gościem Golden Marketing Conference
Światowej sławy autorytet w dziedzinie strategii organizacji i konkurencji, najczęściej cytowany obecnie naukowiec ekonomii i biznesu Michael E. Porter przyjedzie do Polski na… więcej »
Szkolenia i konferencje:
E-commerce Innovations w Katowicach
E-commerce Innovations, bezpłatna konferencja dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze trendy w e-commerce B2B, odbędzie się tym razem w Katowicach, w Międzynarodowym… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Konferencja Digital Signage
Digital Signage to bezpłatna konferencja skierowana do pasjonatów nowoczesnych rozwiązań technologicznych w marketingu. Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia o godz. 9:00 w… więcej »