Intex South Asia coraz bardziej międzynarodowe

123

Czwarta edycja Intex South Asia to kompleksowe połączenie targów oraz konferencji dla producentów odzieży i tekstyliów z całego świata. Wydarzenie odwiedzają m.in. przedsiębiorcy z Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Chin, Hongkongu, Tajwanu, Korei, USA, Wielkiej Brytanii i krajów Unii Europejskiej.

Intex South Asia, będące jednym z największych wydarzeń branży tekstylnej w Azji Południowej, pomaga międzynarodowym wystawcom w nawiązywaniu kontaktów z przedsiębiorcami z branży tekstylnej i odzieżowej. Targi miały swoją pierwszą edycję w 2015 roku i od tego czasu mocno się rozwinęły. Liczba wystawców wzrosła o 46%, a o 67% wzrosła liczba odwiedzających. W 2017 roku w targach uczestniczyło 200 wystawców z 15 krajów i ponad 3000 nabywców z 21 krajów. Sukces poprzednich edycji oraz wzrost zainteresowania branży nowymi, jakościowymi produktami sugerują, że kolejna edycja może być jeszcze bardziej udana.

Intex South Asia odbędzie się w BMICH (Centrum Wystawowym Sirimavo Bandaranaike) w Kolombo na Sri Lance. W tym roku odwiedzający znajdą tu pawilony państwowe, w tym Pawilon Indii organizowany przez FIEO (Federację Indyjskich Organizacji Eksportowych); Pawilon Tajwanu organizowany przez Tajwańską Federację Tekstylną (TTF), prezentujący innowacyjne, funkcjonalne i ekologiczne tekstylia dla sektora sportowego, a także Pawilon Bangladeszu organizowany przez Biuro Promocji Eksportu (EPB) w Bangladeszu. Ponad 250 firm tekstylnych z 15 krajów i regionów, w tym z Indii, Pakistanu, Sri Lanki, Bangladeszu, Chin, Korei, Tajwanu, Hongkongu, Tajlandii, Indonezji, Singapuru, Szwajcarii, Turcji i Australii będzie obecnych na Intex South Asia w 2018 roku, aby zaprezentować swoje produkty oraz nawiązać kontakty z potencjalnymi nabywcami.

Arti Bhagat, dyrektor Worldex India, organizator Intex South Asia, powiedziała: „Chcemy uczynić Sri Lankę miejscem łączącym Azję Południową z Azją Południowo-Wschodnią, a także miejscem zawiązywania kontaktów z krajami Unii Europejskiej, Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki oraz USA, dzięki platformie Intex South Asia.”

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie: www.intexfair.com

For Social Media

Data publikacji: 28.09.2018
Przeczytaj również

Targi:
Panorama Berlin przejmuje Selvedge Run
Po dwóch sezonach udanej współpracy Panorama Berlin oraz Selvedge Run łączą swoje siły. Targi wysokiej jakości odzieży i wyrobów rzemieślniczych zostały zakupione… więcej »
Targi:
ILM Summer Style: targi z międzynarodową charyzmą
W trakcie trzech intensywnych dni targowych ILM po raz kolejny udowodniło swoją silną pozycję w branży torebek, toreb podróżnych i modnych dodatków. Zarówno wystawcy, jak… więcej »
Targi:
Targi RetailShow rosną w siłę
Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow, która odbędzie się 14 i 15 listopada br., przybliży odwiedzającym jeszcze szerszą ofertę… więcej »