Koszule Pawo by Rafał Maślak

Limitowana kolekcja koszul Pawo sygnowana przez Rafała Maślaka pojawi się w sprzedaży w listopadzie. Już dziś współautor projektów ujawnia pierwsze zdjęcia koszul oraz dzieli się wrażeniami z procesu projektowania.

– Do niedawna nie wiedziałem, że dobra koszula składa się średnio z 19-20 elementów, a o jej wyglądzie i jakości decyduje aż tyle czynników – mówi Rafał Maślak, ambasador marki Pawo i współautor kolekcji. – Koszule sygnowane moim nazwiskiem charakteryzują się swobodną, niewymuszoną elegancją, mają dopasowany krój i ciekawe dodatki. Wraz z projektantem Pawo staraliśmy się, żeby detale i elementy wykończenia, nie zdominowały całości, ale subtelnie ją uzupełniały.

W kolekcji PAWO RM znajdą się koszule w trzech kolorach: białym, czarnym i granatowym. Uszyto je ze stuprocentowej, dwuwarstwowej merceryzowanej, bawełny o lekkim satynowym połysku. Motywem wspólnym tej kolekcji są elementy wykończenia – plisy, wypustki, wnętrza kołnierza i mankietów wykonane z drukowanej tkaniny w czarno-białe grochy. Całości dopełniają  delikatne guziki z tłoczonym logo.

Marka Pawo istnieje od ponad 26 lat. W kolekcjach dominuje moda biznesowa, ale w salonach firmy można też kupić odzież na specjalne okazje oraz typu smart casual. Od czerwca 2015 Rafał maślak jest ambasadorem marki.

Data publikacji: 17.09.2015
Przeczytaj również

Moda:
Tendencje 2017/18: galanteria staje się eklektyczna
Międzynarodowe targi I.L.M. w niemieckim Offenbach zaprezentowały w marcu najnowsze trendy w galanterii skórzanej. Jesiennymi i zimowymi ulicami zawładną kolorowe lata 80.,… więcej »
Moda:
Ossoliński – artysta z krawiectwem w genach
Moda bez sztuki nie istnieje, ale moda, za którą nie stoi autentyczne, rzetelne rzemiosło, nie obroni się – mówi w wywiadzie dla nas Tomasz Ossoliński. Rozmawiamy z… więcej »
Moda:
Panorama Berlin: trendy w modzie męskiej
Targi Panorama w Berlinie to najlepsze miejsce, żeby prześledzić najbardziej komercyjne trendy mody. My skoncentrowaliśmy się na odzieży męskiej i przejrzeliśmy ofertę… więcej »