Koszule Pawo by Rafał Maślak

Limitowana kolekcja koszul Pawo sygnowana przez Rafała Maślaka pojawi się w sprzedaży w listopadzie. Już dziś współautor projektów ujawnia pierwsze zdjęcia koszul oraz dzieli się wrażeniami z procesu projektowania.

– Do niedawna nie wiedziałem, że dobra koszula składa się średnio z 19-20 elementów, a o jej wyglądzie i jakości decyduje aż tyle czynników – mówi Rafał Maślak, ambasador marki Pawo i współautor kolekcji. – Koszule sygnowane moim nazwiskiem charakteryzują się swobodną, niewymuszoną elegancją, mają dopasowany krój i ciekawe dodatki. Wraz z projektantem Pawo staraliśmy się, żeby detale i elementy wykończenia, nie zdominowały całości, ale subtelnie ją uzupełniały.

W kolekcji PAWO RM znajdą się koszule w trzech kolorach: białym, czarnym i granatowym. Uszyto je ze stuprocentowej, dwuwarstwowej merceryzowanej, bawełny o lekkim satynowym połysku. Motywem wspólnym tej kolekcji są elementy wykończenia – plisy, wypustki, wnętrza kołnierza i mankietów wykonane z drukowanej tkaniny w czarno-białe grochy. Całości dopełniają  delikatne guziki z tłoczonym logo.

Marka Pawo istnieje od ponad 26 lat. W kolekcjach dominuje moda biznesowa, ale w salonach firmy można też kupić odzież na specjalne okazje oraz typu smart casual. Od czerwca 2015 Rafał maślak jest ambasadorem marki.

Data publikacji: 17.09.2015
Przeczytaj również

Moda:
MODA MĘSKA: Pod papugami – trendy z Panoramy Berlin
Wiosna–lato 2018 powita nas eksplozją kolorów, a klimaty będą mocno urlopowe: printy rodem z południowego Pacyfiku zmieszają się z motywami urbanistycznymi, typowymi dla… więcej »
Aktualności:
Nowa platforma Fashion Snoops
Agencja trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku uruchomiła nową, opartą na chmurze platformę FS White Space, która umożliwia projektantom jeszcze szybszy i sprawniejszy… więcej »
Moda:
H&M rozpoczyna współpracę z Erdem
Wczoraj H&M ujawniło z kim współpracuje nad swoją nową limitowaną kolekcją. Londyński Erdem, którego założycielem jest Erdem Moralioglu, to marka znana i uwielbiana… więcej »