Koszule Pawo by Rafał Maślak

Limitowana kolekcja koszul Pawo sygnowana przez Rafała Maślaka pojawi się w sprzedaży w listopadzie. Już dziś współautor projektów ujawnia pierwsze zdjęcia koszul oraz dzieli się wrażeniami z procesu projektowania.

– Do niedawna nie wiedziałem, że dobra koszula składa się średnio z 19-20 elementów, a o jej wyglądzie i jakości decyduje aż tyle czynników – mówi Rafał Maślak, ambasador marki Pawo i współautor kolekcji. – Koszule sygnowane moim nazwiskiem charakteryzują się swobodną, niewymuszoną elegancją, mają dopasowany krój i ciekawe dodatki. Wraz z projektantem Pawo staraliśmy się, żeby detale i elementy wykończenia, nie zdominowały całości, ale subtelnie ją uzupełniały.

W kolekcji PAWO RM znajdą się koszule w trzech kolorach: białym, czarnym i granatowym. Uszyto je ze stuprocentowej, dwuwarstwowej merceryzowanej, bawełny o lekkim satynowym połysku. Motywem wspólnym tej kolekcji są elementy wykończenia – plisy, wypustki, wnętrza kołnierza i mankietów wykonane z drukowanej tkaniny w czarno-białe grochy. Całości dopełniają  delikatne guziki z tłoczonym logo.

Marka Pawo istnieje od ponad 26 lat. W kolekcjach dominuje moda biznesowa, ale w salonach firmy można też kupić odzież na specjalne okazje oraz typu smart casual. Od czerwca 2015 Rafał maślak jest ambasadorem marki.

Data publikacji: 17.09.2015
Przeczytaj również

Moda:
MODA MĘSKA: O co chodzi w butach?
Wbrew pozorom nie zawsze jest łatwo dobrać męskie obuwie do stroju i okazji. Na ślub lub pogrzeb niezbędne będą oxfordy lub lotniki. Do pracy czy na uroczystą galę można… więcej »
Moda:
MODA MĘSKA: 7 trendów z Mediolańskiego Tygodnia Mody
Wybiegi Milan Fashion Week pokazały, że moda męska w sezonie wiosna–lato 2018 nadal będzie eksperymentowała z wariacjami na temat klasyki. Projektanci sięgnęli na… więcej »
Moda:
Ola Świątek: eklektyczna harmonia
Podczas tegorocznej Gali Dyplomowej Katedry Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi naszą uwagę zwrócił dyplom Oli Świątek – bardzo malarski, z autorskimi haftami i… więcej »