Koszule Pawo by Rafał Maślak

Limitowana kolekcja koszul Pawo sygnowana przez Rafała Maślaka pojawi się w sprzedaży w listopadzie. Już dziś współautor projektów ujawnia pierwsze zdjęcia koszul oraz dzieli się wrażeniami z procesu projektowania.

– Do niedawna nie wiedziałem, że dobra koszula składa się średnio z 19-20 elementów, a o jej wyglądzie i jakości decyduje aż tyle czynników – mówi Rafał Maślak, ambasador marki Pawo i współautor kolekcji. – Koszule sygnowane moim nazwiskiem charakteryzują się swobodną, niewymuszoną elegancją, mają dopasowany krój i ciekawe dodatki. Wraz z projektantem Pawo staraliśmy się, żeby detale i elementy wykończenia, nie zdominowały całości, ale subtelnie ją uzupełniały.

W kolekcji PAWO RM znajdą się koszule w trzech kolorach: białym, czarnym i granatowym. Uszyto je ze stuprocentowej, dwuwarstwowej merceryzowanej, bawełny o lekkim satynowym połysku. Motywem wspólnym tej kolekcji są elementy wykończenia – plisy, wypustki, wnętrza kołnierza i mankietów wykonane z drukowanej tkaniny w czarno-białe grochy. Całości dopełniają  delikatne guziki z tłoczonym logo.

Marka Pawo istnieje od ponad 26 lat. W kolekcjach dominuje moda biznesowa, ale w salonach firmy można też kupić odzież na specjalne okazje oraz typu smart casual. Od czerwca 2015 Rafał maślak jest ambasadorem marki.

Data publikacji: 17.09.2015
Przeczytaj również

Moda:
Trendy wiosna-lato 2017: abstrakcja, boho i stare koronki
Nowojorska agencja trendów Fashion Snoops prezentuje pięć głównych trendów w modzie damskiej na sezon wiosna-lato 2017. Wśród inspiracji, przyporządkowanych do typów… więcej »
Moda:
Kolor roku 2017
Firma Pantone, dostawca profesjonalnych standardów kolorów dla branż projektowych, zaprezentowała kolor roku 2017, którym jest zieleń o numerze PANTONE 15-0343. Ten… więcej »
Moda:
Ossoliński: mroczny renesans
13 grudnia mogliśmy zobaczyć pokaz kolekcji jesień-zima 2017/2018 "Shadows" Tomasza Ossolińskiego. Projektant tworząc ją inspirował się malarstwem Caravaggia. Znalazło to… więcej »