Pop-up Forum: zyskaj nowych klientów dzięki pop-up store’om

22

8 listopada w Warszawie odbędzie się jedyne w Polsce szkolenie, podczas którego będzie można dowiedzieć się, jak w krótkim czasie zyskać klientów dzięki sklepom tymczasowym (tzw. pop-up stores).

Szkolenie Pop-up Forum to świetne źródło praktycznej wiedzy zarówno dla przedstawicieli sieci handlowych, którzy chcą przetestować nowe lokalizacje dla sklepów, firm produkcyjnych, projektantów mody i właścicieli start-up’ów pragnących zweryfikować swoje pomysły i rozpocząć sprzedaż, jak i dla zarządców centrów handlowych i obiektów (jak np. biurowce, hotele, dworce kolejowe i lotnicze), które chciałyby poznać potencjał sklepów tymczasowych i nawiązać z nimi współpracę.

Warsztaty dostarczą inspiracji również firmom działającym w e-commerce, które myślą o zaistnieniu w „realu” i wypromowaniu swojego sklepu internetowego. Dostarczą nowych pomysłów także przedstawicielom władz lokalnych, zainteresowanych ożywieniem handlu w swoich miastach. Tym, którzy zaczynają swoją przygodę ze sklepami tymczasowymi, czwarta już edycja Pop-up Forum, pomoże zrealizować biznes krok po kroku. Dla tych, którzy realizują już swoje pop-up stores, szkolenie będzie źródłem nowych inspiracji i okazją do wymiany doświadczeń.

W programie szkolenia Pop-up Forum znajdą się m.in. takie zagadnienia, jak:

  • modele biznesowe, które pozwalają efektywnie wykorzystać rosnący trend na sklepy tymczasowe,
  • lokalizacje, które ułatwiają odniesienie sukcesu,
  • wykorzystanie mediów społecznościowych i innych form promocji, by nasz pop-up store odwiedziło jak najwięcej klientów,
  • wykorzystanie narzędzi visual merchandisingu, marketingu sensorycznego i sprzedaży, by zwiększyć efektywność sprzedażową sklepu,
  • tajemnice najlepszych pop-up stores na świecie
  • pomysły na wykorzystanie sklepów tymczasowych do wejścia na rynki zagraniczne.

Szkolenie poprowadzi Jerzy Osika, ekspert ds. pop-up stores, sprzedaży, retail marketingu i visual merchandisingu, który co roku ocenia setki konceptów handlowych, będąc jurorem w polskich oraz światowych konkursach, a także zaproszeni przez niego eksperci.

Zapraszamy do rejestracji na stronie:http://popupforum.pl/

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Data publikacji: 9.10.2018
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
VM Forum w modzie
3 października zainteresowani visual merchandisingiem w branży fashion spotkali się w Warszawie na szkoleniu VM Forum poświęconemu zasadom i trendom VM w sektorze… więcej »
Szkolenia i konferencje:
10. Fashion Business Congress: skuteczny e-commerce w modzie
Branża fashion spotka się już po raz 10. na corocznej konferencji poświęconej skutecznemu e-commerce w modzie. Wydarzenie Fashion Business Congres odbędzie się 25… więcej »
Szkolenia i konferencje:
Europejskie Forum Gospodarcze już za tydzień
Już za tydzień, za sprawą XI edycji Europejskiego Forum Gospodarczego, Łódź będzie ośrodkiem rozmów o biznesie, w jego najważniejszych wobec wyzwań XXI wieku… więcej »