Targi toreb i dodatków ILM Offenbach wcześniej

Targi-toreb-galanterii-dodatkow-ILM-Offenbach

Targi ILM w Offenbach zmieniają termin. Wiosenna edycja zostaje przesunięta z marca na 16–18 lutego 2019. W jej ramach swoje kolekcje toreb, akcesoriów i galanterii skórzanej, a także artykuły podróżnicze, biznesowe i szkolne na sezon 2019/20 zaprezentuje około 300 wystawców.

Jak tłumaczą organizatorzy, przesunięcie terminu targów o trzy tygodnie do przodu to ukłon w stronę kupców, którzy dzięki zgraniu dat ILM z terminem włoskich targów obuwia Micam (różnica między nimi wyniesie dwa dni), będą mogli wygodniej rozplanować sobie podróż po Europie oszczędzając czas i pieniądze. – Wczesna data wpisze się w oczekiwania kupców i sprawi, że łatwiej będzie wszystkim zainteresowanym zaplanować swoje harmonogramy – tłumaczy Arnd Hinrich Kappe, dyrektor Messe Offenbach.

Na pewno nowy termin został dobrze przyjęty przez wystawców, ponieważ powierzchnia ekspozycyjna została jak zwykle w całości wynajęta. Na 13 000 mkw., które oferują targi w Offenbach, zaprezentują się zarówno nowe marki, jak i renomowane firmy wystawiające się tu od lat. Nie zabraknie też dużych międzynarodowych brandów.

Targi ILM w Offenbach stanowią nie tylko platformę zamówień, ale oferują również atrakcyjny program towarzyszący. Podczas najbliższej edycji do prezentacji trendów i pokazów mody dołączy nowe wydarzenie networkingowe „Get-together” organizowane w niedzielę. Będzie ono, obok tradycyjnej imprezy w sobotę wieczorem, okazją dla wystawców i zwiedzających do spotkania się i rozmów przy drinku na koniec pracowitego targowego dnia.

Godziny otwarcia: 16–18 lutego  2019, g. 9 -18
Więcej informacji, bilety: ww.ilm-offenbach.de

Data publikacji: 16.01.2019
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań, 5-6.03.2019 r.
Targi Mody Poznań to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych dla branży mody w Polsce. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich, którzy szukają oryginalnych… więcej »
Targi:
Od mikrofabryk po personalizację. Przyszłość przemysłu mody
Automatyzacja, personalizacja i zrównoważony rozwój to tematy przewodnie nadchodzącej edycji targów dla przemysłu lekkiego Texprocess, które będą trwały od 14 do 17 maja… więcej »
Targi:
Znajdź partnerów z Azji w Berlinie
Szeroką ofertę profesjonalnej produkcji na zlecenie oraz przykłady gotowej odzieży, dodatków i tkanin firm sourcingowych z Azji (od Hongkongu po Pakistan) będzie można… więcej »