100% Retail & Fashion po raz pierwszy w Poznaniu

Organizatorzy 100% Retail & Fashion, po 5 latach organizacji wydarzenia w Sopocie zdecydowali o przeniesieniu go do Starego Browaru. W tym roku przedstawiciele polskich marek spotkają się 10-11 października w Poznaniu. O kondycji polskiego rynku oraz trendach światowych dyskutować będą przedstawiciele takich firm, jak: Answear, Bohoboco, Converse, Diverse i Promod, pojawią się również przedstawiciele Facebooka i firm technologicznych dostarczających rozwiązania dla modowych e-commerce.

Do Poznania przyjadą specjaliści z branży odzieżowej, obuwniczej i bieliźnianej, by spotkać się i porozmawiać o najlepszych case study z rynku. Poruszane tematy dotyczą szeroko rozumianego zarządzania marką fashion – od wizerunku po narzędzia wspierające sprzedaż. – Naszym celem jest dostarczanie właścicielom, dyrektorom, marketerom i specjalistom ds. PR wiedzy i kontaktów, które będą miały realny wpływ na rozwój ich biznesów. Dlatego wszyscy zaproszeni prelegenci prezentują najnowsze case studies z kraju i ze świata, a pierwszego dnia wydarzenia organizujemy warsztaty networkingowe, dzięki którym uczestnicy wydarzenia bezpośrednio wymieniają się doświadczeniem – tłumaczy Arieta Prusak, organizatorka konferencji.

Tegoroczne tematy konferencji to m.in. wdrożenia i badania nt. omnichanel, analiza danych online i offline, inteligentne ekrany w sklepach czy najskuteczniejsze techniki promocji online. Uczestnicy wezmą tez udział w warsztatach dotyczących trendów w Visual Merchandisingu, dowiedzą się, jak prawnie organizować współpracę z influencerami na Instagramie i czy inwestowanie w programy lojalnościowe ma jeszcze sens. Nie zabraknie też inspiracji do wprowadzania nowych strategii promocji i komunikacji.

– Pierwsze edycje konferencji 100% Retail & Fashion odbywały się nad morzem. Zależało nam na tym, by uciec ze stolicy, w której odbywa się większość tego typu wydarzeń. Jednak z uwagi na marki z południa i wschodu Polski postanowiliśmy, że warto jest przenieść wydarzenie z północy do centrum. Na co dzień pracujemy w Poznaniu i od razu wiedzieliśmy, że najlepszym miejscem do organizacji naszego wydarzenia będzie Stary Browar. To nie tylko centrum rozwoju polskiego retailu modowego, ale też piękna klimatyczna przestrzeń sprzyjająca relacjom biznesowym. Cieszymy się, że się udało i będziemy kontynuować rozwój tej idei w Wielkopolsce – dodaje Arieta Prusak.

Więcej informacji na: www.retailandfashion.plwww.instagram.com/retailandfashion

Data publikacji: 26.09.2019
Przeczytaj również

Aktualności:
Wyczerpują się nabory na dofinansowane szkolenia i doradztwo. Jak jeszcze z nich skorzystać?

W tym roku kończy się wiele programów dofinansowań do usług rozwojowych dla firm. W niektórych województwach można jeszcze startować w… więcej »

Aktualności:
Ruszają dofinansowania do szkoleń dla firm handlowych. Sprawdź, czy możesz skorzystać

Wkrótce startuje program dofinansowań do szkoleń i doradztwa dla firm z sektora handlowego, w tym także z branży mody. Projekt „Rozwój… więcej »

Marketing:
Golden Marketing Conference: nowe trendy

7-8 września po raz dziewiąty odbędzie się stacjonarna edycja Golden Marketing Conference. Będzie to jedna z pierwszych okazji do spotkania… więcej »