Asia Apparel Expo 2017

14-16 lutego 2017 w hali 9 Messe Berlin w Niemczech odbędzie się szósta edycja Asia Apparel Expo – targów sorucingowych, czyli prezentujących ofertę firm, które szukają zleceń na produkcję odzieży pod cudzą marką.

Udział w przyszłorocznej impreze zapowiedziało ponad 300 doświadczonych producentów z Hong Kongu, Chin, Bangladeszu, Indii, Pakistanu, Sri Lanki i Tajwanu. Wśród nich znajdą się dostawcy odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej, tkanin i wyrobów włókienniczych, a także ozdób i dodatków. Wielu z nich może się pochwalić jakością i doświadczeniem w przeszyciach, a także wysoką wydajnością i szybkością dostaw na europejski rynek.

Organizatorzy Asia Apparel Expo spodziewają się, żę jak co roku targi przyciąną około 2000 europejskich przedsiębiorców, poszukujących nowych możliwości współpracy z azjatyckimi partnerami.

Targi już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony europejskich, rosyjskich i bliskowschodnich firm. Rejestracja dla profesjonalistów z branży jest dostępna na stronie: www.asiaapparelexpo.com

Data publikacji: 12.12.2016
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »