Asia Apparel Expo 2017

14-16 lutego 2017 w hali 9 Messe Berlin w Niemczech odbędzie się szósta edycja Asia Apparel Expo – targów sorucingowych, czyli prezentujących ofertę firm, które szukają zleceń na produkcję odzieży pod cudzą marką.

Udział w przyszłorocznej impreze zapowiedziało ponad 300 doświadczonych producentów z Hong Kongu, Chin, Bangladeszu, Indii, Pakistanu, Sri Lanki i Tajwanu. Wśród nich znajdą się dostawcy odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej, tkanin i wyrobów włókienniczych, a także ozdób i dodatków. Wielu z nich może się pochwalić jakością i doświadczeniem w przeszyciach, a także wysoką wydajnością i szybkością dostaw na europejski rynek.

Organizatorzy Asia Apparel Expo spodziewają się, żę jak co roku targi przyciąną około 2000 europejskich przedsiębiorców, poszukujących nowych możliwości współpracy z azjatyckimi partnerami.

Targi już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony europejskich, rosyjskich i bliskowschodnich firm. Rejestracja dla profesjonalistów z branży jest dostępna na stronie: www.asiaapparelexpo.com

Data publikacji: 12.12.2016
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »