Asia Apparel Expo 2017

14-16 lutego 2017 w hali 9 Messe Berlin w Niemczech odbędzie się szósta edycja Asia Apparel Expo – targów sorucingowych, czyli prezentujących ofertę firm, które szukają zleceń na produkcję odzieży pod cudzą marką.

Udział w przyszłorocznej impreze zapowiedziało ponad 300 doświadczonych producentów z Hong Kongu, Chin, Bangladeszu, Indii, Pakistanu, Sri Lanki i Tajwanu. Wśród nich znajdą się dostawcy odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej, tkanin i wyrobów włókienniczych, a także ozdób i dodatków. Wielu z nich może się pochwalić jakością i doświadczeniem w przeszyciach, a także wysoką wydajnością i szybkością dostaw na europejski rynek.

Organizatorzy Asia Apparel Expo spodziewają się, żę jak co roku targi przyciąną około 2000 europejskich przedsiębiorców, poszukujących nowych możliwości współpracy z azjatyckimi partnerami.

Targi już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony europejskich, rosyjskich i bliskowschodnich firm. Rejestracja dla profesjonalistów z branży jest dostępna na stronie: www.asiaapparelexpo.com

Data publikacji: 12.12.2016
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »

Targi:
Targi ILM Offenbach odwołane

Najbliższa edycja targów artykułów skórzanych ILM w Offenbach została odwołana. Impreza była zaplanowana na 5 - 7 września… więcej »

Targi:
Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz… więcej »