ASIA APPAREL EXPO – plany na rok 2015

Czwarta edycja targów ASIA APPAREL EXPO będzie miała miejsce w hali 26 Messe Berlin w Niemczech. Impreza potrwa od niedzieli do wtorku, 15 – 17 lutego 2015 roku.

Organizatorzy przewidują, że zbliżające się targi ASIA APPAREL EXPO przyciągną około 2000 europejskich firm poszukujących nowych producentów i dostawców odzieży z Azji. Wystawcy to ponad 250 firm z Hong Kongu, Chin, Bangladeszu, Indii i Pakistanu.

Produkty, które będzie można znaleźć na targach, to odzież damska, męska i dziecięca, tkaniny i materiały, a także ozdoby i dodatki.

Azja jest obecnie światowym numerem jeden dla produkcji odzieży. Celem ASIA APPAREL EXPO jest zintegrowanie azjatyckich producentów odzieży i dostawców tkanin z europejskimi markami. Targi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Rosji.

 

 

Data publikacji: 12.12.2014
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »