ASIA APPAREL EXPO – plany na rok 2015

Czwarta edycja targów ASIA APPAREL EXPO będzie miała miejsce w hali 26 Messe Berlin w Niemczech. Impreza potrwa od niedzieli do wtorku, 15 – 17 lutego 2015 roku.

Organizatorzy przewidują, że zbliżające się targi ASIA APPAREL EXPO przyciągną około 2000 europejskich firm poszukujących nowych producentów i dostawców odzieży z Azji. Wystawcy to ponad 250 firm z Hong Kongu, Chin, Bangladeszu, Indii i Pakistanu.

Produkty, które będzie można znaleźć na targach, to odzież damska, męska i dziecięca, tkaniny i materiały, a także ozdoby i dodatki.

Azja jest obecnie światowym numerem jeden dla produkcji odzieży. Celem ASIA APPAREL EXPO jest zintegrowanie azjatyckich producentów odzieży i dostawców tkanin z europejskimi markami. Targi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Rosji.

 

 

Data publikacji: 12.12.2014
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »