ASIA APPAREL EXPO – plany na rok 2015

Czwarta edycja targów ASIA APPAREL EXPO będzie miała miejsce w hali 26 Messe Berlin w Niemczech. Impreza potrwa od niedzieli do wtorku, 15 – 17 lutego 2015 roku.

Organizatorzy przewidują, że zbliżające się targi ASIA APPAREL EXPO przyciągną około 2000 europejskich firm poszukujących nowych producentów i dostawców odzieży z Azji. Wystawcy to ponad 250 firm z Hong Kongu, Chin, Bangladeszu, Indii i Pakistanu.

Produkty, które będzie można znaleźć na targach, to odzież damska, męska i dziecięca, tkaniny i materiały, a także ozdoby i dodatki.

Azja jest obecnie światowym numerem jeden dla produkcji odzieży. Celem ASIA APPAREL EXPO jest zintegrowanie azjatyckich producentów odzieży i dostawców tkanin z europejskimi markami. Targi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Rosji.

 

 

Data publikacji: 12.12.2014
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »

Targi:
Targi ILM Offenbach odwołane

Najbliższa edycja targów artykułów skórzanych ILM w Offenbach została odwołana. Impreza była zaplanowana na 5 - 7 września… więcej »

Targi:
Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz… więcej »