ASIA APPAREL EXPO – plany na rok 2015

Czwarta edycja targów ASIA APPAREL EXPO będzie miała miejsce w hali 26 Messe Berlin w Niemczech. Impreza potrwa od niedzieli do wtorku, 15 – 17 lutego 2015 roku.

Organizatorzy przewidują, że zbliżające się targi ASIA APPAREL EXPO przyciągną około 2000 europejskich firm poszukujących nowych producentów i dostawców odzieży z Azji. Wystawcy to ponad 250 firm z Hong Kongu, Chin, Bangladeszu, Indii i Pakistanu.

Produkty, które będzie można znaleźć na targach, to odzież damska, męska i dziecięca, tkaniny i materiały, a także ozdoby i dodatki.

Azja jest obecnie światowym numerem jeden dla produkcji odzieży. Celem ASIA APPAREL EXPO jest zintegrowanie azjatyckich producentów odzieży i dostawców tkanin z europejskimi markami. Targi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Rosji.

 

 

Data publikacji: 12.12.2014
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »

Targi:
ITMA 2023: Dokąd zmierza transformacja przemysłu tekstylno-odzieżowego

Od 8 do 14 czerwca 2023 r. w Fiera Milano Rho w Mediolanie będą trwały jedne z największych na świecie targów technologicznych dla… więcej »