ASIA APPAREL EXPO – plany na rok 2015

Czwarta edycja targów ASIA APPAREL EXPO będzie miała miejsce w hali 26 Messe Berlin w Niemczech. Impreza potrwa od niedzieli do wtorku, 15 – 17 lutego 2015 roku.

Organizatorzy przewidują, że zbliżające się targi ASIA APPAREL EXPO przyciągną około 2000 europejskich firm poszukujących nowych producentów i dostawców odzieży z Azji. Wystawcy to ponad 250 firm z Hong Kongu, Chin, Bangladeszu, Indii i Pakistanu.

Produkty, które będzie można znaleźć na targach, to odzież damska, męska i dziecięca, tkaniny i materiały, a także ozdoby i dodatki.

Azja jest obecnie światowym numerem jeden dla produkcji odzieży. Celem ASIA APPAREL EXPO jest zintegrowanie azjatyckich producentów odzieży i dostawców tkanin z europejskimi markami. Targi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Rosji.

 

 

Data publikacji: 12.12.2014
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »