B2B na E-commerce Innovations

Konferencja E-commerce Innovations, organizowana przez firmę Promedia Jerzy Osika, odbędzie się 19 maja 2016 r. w Warszawie. Nadchodząca, szósta już edycja imprezy będzie poświęcona rozwiązaniom e-commerce dla sektora business to business.

W poprzednich latach tematem przewodnim E-commerce Innovations była sprzedaż skierowana do klienta ostatecznego, w tym roku nadszedł wreszcie czas by zająć się nowym rozwijającym się rynkiem, jakim są platformy komunikacji i sprzedaży między współpracującymi ze sobą firmami. Przedsiębiorstwom zależy na szybkich i bezproblemowych zakupach, również tych przez internet. Jak zoptymalizować ten proces i znaleźć idealną ofertę, która pomoże firmie usprawnić współpracę z kontrahentami? – na to pytanie postarają się odpowiedzieć prelegenci na najbliższej edycji E-commerce Innovations.

Gośćmi konferencji będą przede wszystkim menedżerowie odpowiedzialni za sprzedaż, prezesi, właściciele firm, szefowie marketingu, osoby zarządzające e-commerce – przedstawiciele firm działających w sektorze B2B.

 

Termin: 19 maja 2016 r., godz. 9.00-16.00

Miejsce: Warszawa, Business Centre Club, Pl. Żelaznej Bramy 10.

Relacja z poprzedniej edycji – klik

Zdjęcia z poprzedniej edycji – klik

Regulamin konferencji – klik

Data publikacji: 5.04.2016
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Jak zyskać klientów dzięki pop-up stores?

17 czerwca 2020 w Warszawie odbędzie się 5.edycja Pop-Up Forum, jedynego cyklicznego… więcej »

Szkolenia i konferencje:
O kondycji kształcenia branżowego


26.02.2020 r. w Expo-Łódź obędzie się konferencja „Kształcenie w branży odzieżowo-tekstylnej – potrzeby pracodawców i szkół.… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Okazjonalny VM 2020

„Okazjonalny Visual Merchandising 2020" to temat najbliższego szkolenia z cyklu „VM… więcej »