Baltic Fashion & Textile Vilnius 2016

W dniach od 29 września do 1 października 2016 r. w Wilnie odbędą się 25. Międzynarodowe Targi Mody, Tekstyliów i Innowacji Baltic Fashion & Textile Vilnius.

Impreza, ulokowana w Litewskim Centrum Kongresowo-Wystawienniczym LITEXPO (al. Laisves 5), jest miejscem prezentacji m.in. kolekcji odzieżowych, tekstyliów, surowców oraz dodatków odzieżowych, a także technologii dla przemysłu lekkiego. W ciągu ostatnich czterech edycji targi zyskały znaczącą pozycję na rynku w krajach bałtyckich. – Naszym celem jest wyjście naprzeciw potrzebom wystawców i zwiedzających, tak aby utrzymać tempo wzrostu i stworzyć optymalne warunki dla przyszłej koncepcji targów Baltic Fashion & Textile Vilnius – tłumaczą organizatorzy.

WYBRANE STATYSTYKI 2015:
– Całkowita powierzchnia wystawiennicza: 8.560 m2.
– 400 uczestników z 22 krajów (Białoruś, Chiny, Estonia, Finlandia, Francja, Nimcy, Grecja, Indie, Włochy, Łotwa, Litwa, Nepal, Pakistan, Polska, Portugalia, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Turcja, Wielka Brytania, Ukraina). Uczestnicy zagraniczni – 34%, uczestnicy z Litwy – 66%.
– Prezentowane produkty: tekstylia i wnętrza – 39%; moda i styl – 41%; skóra, obuwie i wyroby rzemieślnicze – 11%; maszyny, logistyka, usługi i inne – 9%.
– 11 000 profesjonalnych zwiedzających z 25 krajów. Największa frekwencja z Litwy, Łotwy, Szwecji, Estonii, Norwegii , Finlandii oraz z Rosji.

Więcej informacji na stronie: www.baltictextile.eu/vilnius

Kontakt:
Vilma Akelaitiene,
Menedżer Targów Baltic Fashion & Textile Vilnius
info@baltictextile.eu,  tel. +370 5 2721323

BFT-Vilnius_logo-color_OK

Data publikacji: 16.05.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »