Berliński pop-up store w Warszawie

17 października wystartował przy pl. Dąbrowskiego 8  tymczasowy butik, gdzie przez tylko przez tydzień można kupić produkty berlińskich marek oraz poczuć klimat niemieckiej stolicy.

Pop up będzie czynny do 23 października. Zaprezentuje się w nim ponad 20. berlińskich marek m.in. ubrań, wyposażenia wnętrz i dodatków. W butiku zaplanowano codziennie zmieniające się promocje cenowe i happy hours. Znalazło się też w nim miejsce dla najmniejszego nocnego klubu na świecie – Teledisko, w którym możemy poczuć namiastkę życia nocnego w Berlinie. Z zewnątrz klub bardziej przypomina budkę telefoniczną.

Pop-up store to część projektu „Pop into Berlin”. Jego kolejną częścią będzie Pop-up Club, który pojawi  się tydzień później na miejscu sklepu. Inicjatywa organizowana przez visitBerlin we współpracy z Berlin Partner oraz Kulturprojekte Berlin ma na celu promowanie wśród europejskich miast Berlina, jako centrum kreatywności. Ma oddawać atmosferę stolicy Niemiec poprzez prezentowanie trendów w kulturze, rozrywce, sztuce, stylu życia i modzie.

Pop-up Store, pl. Dąbrowskiego 8, czynne od 17 do 23 października w godzinach:
Pn. 13.00 – 20.00, Wt.-Ndz. 11.00 – 20.00

468x150-popup-2016

Data publikacji: 18.10.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Handel internetowy pod lupą. Nowe przepisy mają chronić przed manipulacją

78% polskich internautów przyznaje, że w ciągu ostatnich 30 dni kupiło coś przez internet, a 59% nie spotkało się podczas swoich zakupów z… więcej »

Aktualności:
Hi!Fashion - młodzi projektanci z SAPU zaprezentują kreatywną modę podczas pokazów 11 czerwca

Zapraszamy na Pokaz Semestralny Hi!Fashion 2022! To wyjątkowe wydarzenie prezentujące kreatywną modę. Już 11 czerwca 2022 r. na wybiegu w… więcej »

Aktualności:
Zrównoważona produkcja odzieży na żądanie to żaden problem

Według niedawnego artykułu w Harvard Business Review, zatytułowanego więcej »