Berliński pop-up store w Warszawie

17 października wystartował przy pl. Dąbrowskiego 8  tymczasowy butik, gdzie przez tylko przez tydzień można kupić produkty berlińskich marek oraz poczuć klimat niemieckiej stolicy.

Pop up będzie czynny do 23 października. Zaprezentuje się w nim ponad 20. berlińskich marek m.in. ubrań, wyposażenia wnętrz i dodatków. W butiku zaplanowano codziennie zmieniające się promocje cenowe i happy hours. Znalazło się też w nim miejsce dla najmniejszego nocnego klubu na świecie – Teledisko, w którym możemy poczuć namiastkę życia nocnego w Berlinie. Z zewnątrz klub bardziej przypomina budkę telefoniczną.

Pop-up store to część projektu „Pop into Berlin”. Jego kolejną częścią będzie Pop-up Club, który pojawi  się tydzień później na miejscu sklepu. Inicjatywa organizowana przez visitBerlin we współpracy z Berlin Partner oraz Kulturprojekte Berlin ma na celu promowanie wśród europejskich miast Berlina, jako centrum kreatywności. Ma oddawać atmosferę stolicy Niemiec poprzez prezentowanie trendów w kulturze, rozrywce, sztuce, stylu życia i modzie.

Pop-up Store, pl. Dąbrowskiego 8, czynne od 17 do 23 października w godzinach:
Pn. 13.00 – 20.00, Wt.-Ndz. 11.00 – 20.00

468x150-popup-2016

Data publikacji: 18.10.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Prawnicy o koronakryzysie w modzie

Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy Uniwersytetu Śląskiego zainicjowało badania, mające ustalić, jak radzi sobie sektor odzieżowy w Polsce… więcej »

Aktualności:
II Ogólnopolski #DzienSzpilek już 25 września

Ogólnopolski #DzienSzpilek to zainicjowane rok temu przez Moliera 2 akcja społeczna, mająca na celu pomoc dzieciom z fundacji Na Ratunek… więcej »

Aktualności:
Shopping Experience Powered w Galerii Mokotów

18 - 19 września w Galerii Mokotów będzie miała miejsce kolejna edycja Shopping Experience powered by Vogue – wydarzenia dla modowych… więcej »