Biznesowe spojrzenie na modę

Przedsiębiorcy z branży mody odwiedzą Poznań w dniach od 27 lutego do 1 marca, aby zamówić najnowsze kolekcje do swoich sklepów. W ramach Targów Mody Poznań trendy na sezon wiosna-lato 2017 i jesień-zima 2017/2018 zaprezentuje blisko pół tysiąca firm i marek.

Targi Mody w Poznaniu są największym w Polsce wydarzeniem skierowanych do właścicieli i managerów sklepów z branży fashion. Odwiedzający mogą znaleźć tutaj tysiące modeli odzieży, obuwia, dodatków i biżuterii z kilkunastu krajów, prezentowanych w pięciu pawilonach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obok znanych marek pojawiają się także mniejsze, lecz prężnie rozwijające się firmy oraz stoiska młodych projektantów (strefa BezliQ).

Targi w Poznaniu koordynują kampanię Polska Moda, wpierającą rodzimy przemysł, dlatego dużą część ekspozycji tworzą rodzime marki. Znak Polska Moda został przyznany ponad trzydziestu markom za wyjątkowe wzornictwo i jakość materiałów. Część kolekcji uczestników programu Polska Moda będzie można zobaczyć na wybiegu pierwszego dnia targów podczas uroczystej Gali Polskiej Mody.

Program Targów Mody Poznań zakłada codzienne pokazy mody oraz szkolenia skierowane do specjalistów z branży fashion. Szczegóły na temat wykładów można znaleźć na stronie: www.targimodypoznan.pl.

Data publikacji: 25.01.2017
Przeczytaj również

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »