Body Wear Process 2015

W dniu 17 października w Centrum Promocji Mody w Łodzi odbyło się spotkanie dostawców surowców, materiałów, dodatków, urządzeń, maszyn i oprogramowania dla branży bieliźniarsko – dzianinowej z licznie przybyłymi producentami.

Wydarzenie Body Wear Process jest częścią wydarzenia Body Wear Poland i już na stałe wpisało się w kalendarz branży jako miejsce, gdzie można poszerzyć wiedzę  zarówno o najnowsze trendy bieliźniarskie  i nowoczesne technologie dla branży jak i zapoznać się z najnowszą ofertą dostawców na stoiskach.

Podczas tegorocznej edycji Body Wear Process producenci skorzystali między innymi z:

  • cennych informacji o sektorowym programie branżowym INNOTEXTILE (Piot Fundacja Przemysłu i Mody),
  • zapoznali się z najnowszymi  tendencjami w haftach i koronkach na nadchodzący sezon (Weber Lace, Romatex) oraz w taśmach i dodatkach elastycznych  (ELAS),
  • poznali cechy humanoekologicznych laminatów gorseciarskich (Camela)
  • obejrzeli nowe możliwości technologiczne w szwach elastycznych (Amann)
  • poznali możliwości pracy w studio tworzenia konstrukcji w 3D (Allcomp)

Dużym atutem tegorocznego wydarzenia było połączenie części technologicznej Body Wear Process  z imprezą handlową Salon Bielizny co zaowocowało przybyciem ponad 500 gości z branży i licznymi spotkaniami na stoiskach prezentujących się firm.

Z pewnością, jak potwierdzają uczestnicy, Body Wear Process i Salon Bielizny to najważniejsze w Polsce wydarzenia bieliźniarskie, których organizatorzy zapewniają  fachową wiedzę i dobrą prezentację najnowszych produktów i technologii. To miejsce , gdzie co roku już spotyka się cała wyjątkowo prężna w naszym kraju branża bieliźniarsko – pończosznicza.

Więcej informacji: www.bodywearpoland.pl

Data publikacji: 26.10.2015
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »