Body Wear Process 2015

W dniu 17 października w Centrum Promocji Mody w Łodzi odbyło się spotkanie dostawców surowców, materiałów, dodatków, urządzeń, maszyn i oprogramowania dla branży bieliźniarsko – dzianinowej z licznie przybyłymi producentami.

Wydarzenie Body Wear Process jest częścią wydarzenia Body Wear Poland i już na stałe wpisało się w kalendarz branży jako miejsce, gdzie można poszerzyć wiedzę  zarówno o najnowsze trendy bieliźniarskie  i nowoczesne technologie dla branży jak i zapoznać się z najnowszą ofertą dostawców na stoiskach.

Podczas tegorocznej edycji Body Wear Process producenci skorzystali między innymi z:

  • cennych informacji o sektorowym programie branżowym INNOTEXTILE (Piot Fundacja Przemysłu i Mody),
  • zapoznali się z najnowszymi  tendencjami w haftach i koronkach na nadchodzący sezon (Weber Lace, Romatex) oraz w taśmach i dodatkach elastycznych  (ELAS),
  • poznali cechy humanoekologicznych laminatów gorseciarskich (Camela)
  • obejrzeli nowe możliwości technologiczne w szwach elastycznych (Amann)
  • poznali możliwości pracy w studio tworzenia konstrukcji w 3D (Allcomp)

Dużym atutem tegorocznego wydarzenia było połączenie części technologicznej Body Wear Process  z imprezą handlową Salon Bielizny co zaowocowało przybyciem ponad 500 gości z branży i licznymi spotkaniami na stoiskach prezentujących się firm.

Z pewnością, jak potwierdzają uczestnicy, Body Wear Process i Salon Bielizny to najważniejsze w Polsce wydarzenia bieliźniarskie, których organizatorzy zapewniają  fachową wiedzę i dobrą prezentację najnowszych produktów i technologii. To miejsce , gdzie co roku już spotyka się cała wyjątkowo prężna w naszym kraju branża bieliźniarsko – pończosznicza.

Więcej informacji: www.bodywearpoland.pl

Data publikacji: 26.10.2015
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »