Body Wear Process 2015

W dniu 17 października w Centrum Promocji Mody w Łodzi odbyło się spotkanie dostawców surowców, materiałów, dodatków, urządzeń, maszyn i oprogramowania dla branży bieliźniarsko – dzianinowej z licznie przybyłymi producentami.

Wydarzenie Body Wear Process jest częścią wydarzenia Body Wear Poland i już na stałe wpisało się w kalendarz branży jako miejsce, gdzie można poszerzyć wiedzę  zarówno o najnowsze trendy bieliźniarskie  i nowoczesne technologie dla branży jak i zapoznać się z najnowszą ofertą dostawców na stoiskach.

Podczas tegorocznej edycji Body Wear Process producenci skorzystali między innymi z:

  • cennych informacji o sektorowym programie branżowym INNOTEXTILE (Piot Fundacja Przemysłu i Mody),
  • zapoznali się z najnowszymi  tendencjami w haftach i koronkach na nadchodzący sezon (Weber Lace, Romatex) oraz w taśmach i dodatkach elastycznych  (ELAS),
  • poznali cechy humanoekologicznych laminatów gorseciarskich (Camela)
  • obejrzeli nowe możliwości technologiczne w szwach elastycznych (Amann)
  • poznali możliwości pracy w studio tworzenia konstrukcji w 3D (Allcomp)

Dużym atutem tegorocznego wydarzenia było połączenie części technologicznej Body Wear Process  z imprezą handlową Salon Bielizny co zaowocowało przybyciem ponad 500 gości z branży i licznymi spotkaniami na stoiskach prezentujących się firm.

Z pewnością, jak potwierdzają uczestnicy, Body Wear Process i Salon Bielizny to najważniejsze w Polsce wydarzenia bieliźniarskie, których organizatorzy zapewniają  fachową wiedzę i dobrą prezentację najnowszych produktów i technologii. To miejsce , gdzie co roku już spotyka się cała wyjątkowo prężna w naszym kraju branża bieliźniarsko – pończosznicza.

Więcej informacji: www.bodywearpoland.pl

Data publikacji: 26.10.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »

Targi:
Targi ILM Offenbach odwołane

Najbliższa edycja targów artykułów skórzanych ILM w Offenbach została odwołana. Impreza była zaplanowana na 5 - 7 września… więcej »

Targi:
Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz… więcej »