Casting na ambasadorki projektu Polska Moda oraz modelki

fot. Polska Moda

Projekt Polska Moda i Targi Mody Poznań wybiorą młode talenty, które mają szansę zaistnieć w świecie mody. Konkurs odbędzie się już 7 lutego (niedziela) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W jury castingu zasiądzie m.in. Mister Polski Rafał Maślak.

Jedna część castingu zostanie poświęcona kandydatkom, które chcą zostać ambasadorkami projektu Polska Moda – inicjatywy, która wyróżnia rodzime marki słynące z dobrej jakości oraz oryginalnego wzornictwa. Tytuł Ambasadorek mogą otrzymać trzy kobiety w wieku 18-55 lat. Pod uwagę będzie brana uroda oraz temperament dziewczyn. Do wygrania są m.in.: profesjonalna sesja zdjęciowa z Rafałem Maślakiem, voucher na zakupy i występ na prestiżowym pokazie podczas wieczornej gali Targów Mody Poznań.

Do udziału w drugiej części castingu zaproszone są osoby zainteresowane modelingiem. Kobiety i mężczyźni, którzy pragną postawić swoje pierwsze kroki w świecie mody powinni mieć ukończone 17 lat i nie przekraczać 30. Wymagany minimalny wzrost kobiet to 175 cm, a w przypadku mężczyzn 185 cm. Zwycięzcy castingu na modelki i modeli otrzymają kurs chodzenia po wybiegu oraz debiut na pokazach Targów Mody Poznań przed międzynarodowym gronem specjalistów z branży.

Szczegóły na temat wydarzenia na stronie www.polskamoda.pl oraz fanpage’u projektu.

Data publikacji: 22.01.2016
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »