Converse rośnie

25 marca ruszył czwarty monobrandowy sklep marki Converse. Nowy salon znajduje się w jednym z największych centrów handlowych w Trójmieście – Galerii Bałtyckiej.

W nowo otwartym punkcie oferowany jest bogaty asortyment obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także odzież i akcesoria. Fani marki będą mieli tu również dostęp do limitowanych kolekcji swoich ulubionych sneakersów, w tym Chuck Taylor All Star, One Star, Pro Leather, a także wielu innych kolekcji powstałych  w ramach wyjątkowych kooperacji.
Converse to amerykańska marka założona w 1908 r., która należy do Nike Inc.  Jej dystrybutorem w Polsce jest firma AmerSport Group.

Data publikacji: 1.04.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Prawnicy o koronakryzysie w modzie

Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy Uniwersytetu Śląskiego zainicjowało badania, mające ustalić, jak radzi sobie sektor odzieżowy w Polsce… więcej »

Aktualności:
II Ogólnopolski #DzienSzpilek już 25 września

Ogólnopolski #DzienSzpilek to zainicjowane rok temu przez Moliera 2 akcja społeczna, mająca na celu pomoc dzieciom z fundacji Na Ratunek… więcej »

Aktualności:
Shopping Experience Powered w Galerii Mokotów

18 - 19 września w Galerii Mokotów będzie miała miejsce kolejna edycja Shopping Experience powered by Vogue – wydarzenia dla modowych… więcej »