Converse rośnie

25 marca ruszył czwarty monobrandowy sklep marki Converse. Nowy salon znajduje się w jednym z największych centrów handlowych w Trójmieście – Galerii Bałtyckiej.

W nowo otwartym punkcie oferowany jest bogaty asortyment obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także odzież i akcesoria. Fani marki będą mieli tu również dostęp do limitowanych kolekcji swoich ulubionych sneakersów, w tym Chuck Taylor All Star, One Star, Pro Leather, a także wielu innych kolekcji powstałych  w ramach wyjątkowych kooperacji.
Converse to amerykańska marka założona w 1908 r., która należy do Nike Inc.  Jej dystrybutorem w Polsce jest firma AmerSport Group.

Data publikacji: 1.04.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Dorota Gardias ambasadorką marki Affect

Efektem współpracy marki Affect i Doroty Gardias, jednej z najbardziej znanych polskich osobowości telewizyjnych, jest Butterfly. Paleta… więcej »

Aktualności:
Handlowcy szykują się na batalie sądowe z centrami handlowymi

„Może nie dożyjemy końca tych procesów, ale musimy zawalczyć o przyszłość” – deklarują handlowcy zrzeszeni w Związku Polskich… więcej »

Aktualności:
Change Lingerie z wirtualnym salonem brafittingowm

Idealnie dobrany biustonosz podczas zakupów online? Czy to naprawdę możliwe? Okazuje się, że tak. Klientki, które nie mogą skorzystać z… więcej »