Converse rośnie

25 marca ruszył czwarty monobrandowy sklep marki Converse. Nowy salon znajduje się w jednym z największych centrów handlowych w Trójmieście – Galerii Bałtyckiej.

W nowo otwartym punkcie oferowany jest bogaty asortyment obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także odzież i akcesoria. Fani marki będą mieli tu również dostęp do limitowanych kolekcji swoich ulubionych sneakersów, w tym Chuck Taylor All Star, One Star, Pro Leather, a także wielu innych kolekcji powstałych  w ramach wyjątkowych kooperacji.
Converse to amerykańska marka założona w 1908 r., która należy do Nike Inc.  Jej dystrybutorem w Polsce jest firma AmerSport Group.

Data publikacji: 1.04.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
LPP rozszerza współpracę ze start-upem Use Waste w zakresie technologii recyklingu odpadów tekstylnych  

Polska spółka LPP kontynuuje prace nad technologią recyklingu odzieży. W związku z sukcesem pierwszego etapu projektu badawczego… więcej »

Aktualności:
60 proc. Polaków kupuje online częściej niż w poprzednich latach [raport]

Od wielu lat zakupy online cieszą się niesłabnącą popularnością. Mniejszy wysiłek, wygoda, elastyczność i brak konieczności wychodzenia… więcej »

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »