E-commerce Summit

26 maja 2015 w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja E-commerce Summit.

Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce, e-biznesu oraz e-usług. Zagadnienia, które będą poruszane podczas wydarzenia, to: obecna sytuacja rynku ecommerce w Polsce i Europie, kierunki rozwoju branży zakupów internetowych, ecommerce vs. mcommerce, platformy zakupowe, transakcje online – metody płatności dla sklepów internetowych; logistyka dla ecommerce; automatyzacja obsługi zamówień; systemy rekomendacji dla sklepów; SEM i SEO w ecommerce; e- marketing; mobile commerce & digital marketing; social commerce i programy lojalnościowe; skuteczne strategie sprzedaży wielokanałowej; narzędzia analityczne dla ecommerce; workflow w ecommerce: e-faktura, e-dokument, e-procurement; bezpieczeństwo i certyfikacja sklepów internetowych; fenomen showroomingu oraz social shoppingu

Konferencji będą towarzyszyły specjalistyczne panele ekspertów, które pomogą w zrozumieniu branży e-commerce, a prelegenci przedstawią interesujące studia przypadków. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób, zaangażowanych w sprzedaż produktów online i ma na celu dostarczenie im potrzebnych narzędzi, porad i strategii.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zapewnia uczestnikom przerwy kawowe oraz komplet materiałów konferencyjnych.

Strona internetowa wydarzenia: http://ecommercesummit.pl/

Organizator: http://pureconferences.pl

Data publikacji: 23.04.2015
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »

Szkolenia i konferencje:
III Forum Loyalty Planet 360°, 19-20 kwietnia 2023 r. w Warszawie

Największe i jedyne tak kompleksowe spotkanie branży lojalnościowej w Polsce: dedykowane managerom odpowiedzialnym… więcej »

Aktualności:
Skorzystaj z dofinansowań do szkoleń dla branży mody

Trwają jeszcze nabory do Projektu "Przepis na Rozwój - kompetencje szyte na miarę 2". Program skierowany jest do producentów z sektora… więcej »