E-commerce Summit

26 maja 2015 w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja E-commerce Summit.

Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce, e-biznesu oraz e-usług. Zagadnienia, które będą poruszane podczas wydarzenia, to: obecna sytuacja rynku ecommerce w Polsce i Europie, kierunki rozwoju branży zakupów internetowych, ecommerce vs. mcommerce, platformy zakupowe, transakcje online – metody płatności dla sklepów internetowych; logistyka dla ecommerce; automatyzacja obsługi zamówień; systemy rekomendacji dla sklepów; SEM i SEO w ecommerce; e- marketing; mobile commerce & digital marketing; social commerce i programy lojalnościowe; skuteczne strategie sprzedaży wielokanałowej; narzędzia analityczne dla ecommerce; workflow w ecommerce: e-faktura, e-dokument, e-procurement; bezpieczeństwo i certyfikacja sklepów internetowych; fenomen showroomingu oraz social shoppingu

Konferencji będą towarzyszyły specjalistyczne panele ekspertów, które pomogą w zrozumieniu branży e-commerce, a prelegenci przedstawią interesujące studia przypadków. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób, zaangażowanych w sprzedaż produktów online i ma na celu dostarczenie im potrzebnych narzędzi, porad i strategii.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zapewnia uczestnikom przerwy kawowe oraz komplet materiałów konferencyjnych.

Strona internetowa wydarzenia: http://ecommercesummit.pl/

Organizator: http://pureconferences.pl

Data publikacji: 23.04.2015
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
Jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami w sprzedaży

14 października zapraszamy na szkolenie online, które pomoże Wam w skutecznym radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami w sprzedaży B2B (business… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Jak skorzystać z dofinansowań do szkoleń dla branży mody

Sprawdź, jak możesz uzyskać dofinansowanie na szkolenia realizowane przez firmę Promedia Jerzy Osika:

Już 14-15 września odbędzie się 8. edycja Golden Marketing Conference, na której prelegenci przedstawią trendy w social mediach (Facebook,… więcej »