Fashion Trends w Łodzi – 18.10.2016

fot. Fashion Snoops

Ze względu na ogromne zainteresowanie branży szkoleniem Fashion Trends, już 18 października br. w Łodzi organizujemy kolejną odsłonę spotkania, które skoncentruje się na trendach w modzie damskiej. Tendencje, które będą dominowały na przełomie lat 2017/2018, zaprezentuje Jerzy Osika, przedstawiciel nowojorskiej agencji prognozowania trendów Fashion Snoops.

Dzięki informacjom pozyskanym i opracowanym przez Fashion Snoops już teraz mamy wiedzę, jak w przyszłorocznym sezonie jesienno-zimowym będą wyglądały trendy w modzie, które podbiją serca konsumentów. O konkretnych fasonach, materiałach i kolorystyce, oraz o przetransponowaniu tego wszystko na kolekcję, będzie można się dowiedzieć podczas drugiej, po wrześniowej, edycji szkolenia Fashion Trends, dotyczącego tendencji w Modzie Damskiej.

Szkolenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za sukces kolekcji, w tym: projektantów, menedżerów produktu, właścicieli i prezesów firm. Wykłady i warsztaty poprowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody. Organizatorem wydarzenia jest firma Promedia, przedstawiciel Fashion Snoops, Pantone i Mode Information w Polsce, wydawca fachowych czasopism dla branży mody.

Koszt szkolenia dla jednej osoby to 490 zł + VAT za dzień szkoleniowy. Przy zgłoszeniu większej liczby osób z jednej firmy przewidziane są rabaty. Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym. Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 13 października 2016 r. na adres: a.blachowska@promedia.biz.pl lub faksem na nr: 22 559 39 62.

Agenda szkolenia: AGENDA

Regulamin szkolenia: REGULAMIN

Data publikacji: 6.10.2016
Przeczytaj również

Szkolenia i konferencje:
GMC Summer Camp – otwórz drzwi internetowej sprzedaży

Jak długo w Polsce potrwa okres digitalizacji usług? To pytanie często zadawane znawcom rynku e-commerce oraz zagadnienie poruszone w wielu… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Jak zwiększyć sprzedaż, pozbyć się zapasów i obniżyć koszty, mimo pandemii?

Najlepszym sposobem na nowe wyzwania są nowe rozwiązania. W czasie dynamicznych zmian najlepiej radzą sobie Ci, którzy postawili na… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Fashion Business 2021. Jak zwiększyć dochody mimo kryzysu

9 lutego 2021 zapraszamy na szkolenie online „Fashion Business 2021. Jak zwiększyć dochody mimo kryzysu”. Warsztaty poprowadzi Jerzy Osika,… więcej »