Fast Textile: targi tekstylne już niebawem

W dniach 17-19 listopada w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży z Polski i zagranicy. Udział w targach to okazja, aby poznać trendy – wzory, kolorystkę, struktury i surowce na sezon wiosna-lato 2017 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w branży.

Organizatorzy zapowiadają, że w Fast Textile weźmie udział 350 firm – producenci i importerzy z Polski, a także z Włoch, Francji, Turcji, Chin, Indii, Bangladeszu, Tajwanu, Portugalii, Danii, Niemiec, Czech, Słowacji, Uzbekistanu, Grecji, Holandii, Białorusi, Estonii, Nigerii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

Przestrzeń III edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile podzielona zostanie na 7 stref branżowych: tkaniny, dzianiny, dodatki/akcesoria, maszyny, przędza, usługi i pawilony międzynarodowe. Modne kierunki na sezon wiosna-lato 2017 będzie można podejrzeć w strefie trendów. Ekspozycja ma być zaaranżowana w oparciu o tendencje z kolekcji największych światowych domów mody. Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym będzie Forum Tekstylne, gdzie zaplanowano liczne wykłady, szkolenia i prelekcje, dające możliwość dyskusji i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.

Wraz z nadchodzącą edycją targi Fast Textile przenoszą się do nowej lokalizacji: centrum targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Na centrum składa się 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 mkw. oraz ponad 500 000 mkw. powierzchni zewnętrznej.

Godziny otwarcia Targów to 9:00-17:00 (czwartek-piątek, 17-18.11) i 9:00-16:00 (sobota, 19.11).

Bilety na www.fasttextile.com/rejestracja.

Data publikacji: 4.11.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »