Fast Textile: targi tekstylne już niebawem

W dniach 17-19 listopada w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży z Polski i zagranicy. Udział w targach to okazja, aby poznać trendy – wzory, kolorystkę, struktury i surowce na sezon wiosna-lato 2017 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w branży.

Organizatorzy zapowiadają, że w Fast Textile weźmie udział 350 firm – producenci i importerzy z Polski, a także z Włoch, Francji, Turcji, Chin, Indii, Bangladeszu, Tajwanu, Portugalii, Danii, Niemiec, Czech, Słowacji, Uzbekistanu, Grecji, Holandii, Białorusi, Estonii, Nigerii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

Przestrzeń III edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile podzielona zostanie na 7 stref branżowych: tkaniny, dzianiny, dodatki/akcesoria, maszyny, przędza, usługi i pawilony międzynarodowe. Modne kierunki na sezon wiosna-lato 2017 będzie można podejrzeć w strefie trendów. Ekspozycja ma być zaaranżowana w oparciu o tendencje z kolekcji największych światowych domów mody. Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym będzie Forum Tekstylne, gdzie zaplanowano liczne wykłady, szkolenia i prelekcje, dające możliwość dyskusji i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.

Wraz z nadchodzącą edycją targi Fast Textile przenoszą się do nowej lokalizacji: centrum targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Na centrum składa się 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 mkw. oraz ponad 500 000 mkw. powierzchni zewnętrznej.

Godziny otwarcia Targów to 9:00-17:00 (czwartek-piątek, 17-18.11) i 9:00-16:00 (sobota, 19.11).

Bilety na www.fasttextile.com/rejestracja.

Data publikacji: 4.11.2016
Przeczytaj również

Moda:
Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje… więcej »

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »