Hi!Fashion – młodzi projektanci z SAPU zaprezentują kreatywną modę podczas pokazów 11 czerwca

Zapraszamy na Pokaz Semestralny Hi!Fashion 2022! To wyjątkowe wydarzenie prezentujące kreatywną modę. Już 11 czerwca 2022 r. na wybiegu w LivinnX swoje projekty zaprezentują niezwykle zdolni studenci Krakowskich Szkół Artystycznych – młodzi projektanci mody ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

Słuchacze SAPU otrzymali od wykładowców dwa kreatywne zadania. I rok SAPU musiał wykonać projekt z surowej tkaniny bawełnianej. Szukając inspiracji w obiektach niezwiązanych bezpośrednio z modą zaprojektowali ubiory o spektakularnym, rzeźbiarskim charakterze, w których współczesne i nowoczesne podejście było istotniejsze niż aspekt użytkowy. II rok SAPU miał za zadanie zaprojektować serię koszul i spodni. Punktem wyjścia do poszukiwania ciekawych i autorskich rozwiązań były klasyczna koszula oraz spodnie typu jeansy.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 czerwca, o godz. 18:00 w Akademiku LivinnX w Krakowie (ul. Tadeusza Romanowicza 4).

W trakcie pokazu zobaczymy również pokaz taneczny w wykonaniu studentów Szkoły Choreografii.

Modelki: Reklamex Agencja Modelek i Promocji Mody

Partner Generalny: LivinnX

Patronat medialny: Fashion Post, Fashion Magazine, Fashion Business, The Spoiled Queen, dlaStudenta.pl, Design Book, i-region

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU, Szkoła Choreografia

WSTĘP WOLNY – obowiązują zaproszenia.

Wydarzenie Pokaz mody Hi! Fashion SAPU 2022 na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/512851923915618?ref=newsfeed

Data publikacji: 31.05.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Sprawdź, jak najlepiej sprzedawać modę w internecie. Weź udział w Fashion Business Congress

24 października firmy z branży mody spotkają się na 12. edycji Fashion Business Congress w Łodzi. Tegoroczne spotkanie będzie poświęcone… więcej »

Aktualności:
Poznaj historie kultowych domów mody Prada i Hermes

Wydawnictwo Arkady wypuściło kolejne pozycje opisujące dzieje znanych marek modowych. Po książkach poświęconych domom mody: Louis Vuitton,… więcej »

Aktualności:
Grupa CCC i Authentic podpisały europejski kontrakt dot. marki Reebok

Grupa CCC podpisała z jednym z największych licencjodawców na świecie Authentic Brands Group, 10-letnią umowę licencyjną (z opcją… więcej »