Hi!Fashion – młodzi projektanci z SAPU zaprezentują kreatywną modę podczas pokazów 11 czerwca

Zapraszamy na Pokaz Semestralny Hi!Fashion 2022! To wyjątkowe wydarzenie prezentujące kreatywną modę. Już 11 czerwca 2022 r. na wybiegu w LivinnX swoje projekty zaprezentują niezwykle zdolni studenci Krakowskich Szkół Artystycznych – młodzi projektanci mody ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

Słuchacze SAPU otrzymali od wykładowców dwa kreatywne zadania. I rok SAPU musiał wykonać projekt z surowej tkaniny bawełnianej. Szukając inspiracji w obiektach niezwiązanych bezpośrednio z modą zaprojektowali ubiory o spektakularnym, rzeźbiarskim charakterze, w których współczesne i nowoczesne podejście było istotniejsze niż aspekt użytkowy. II rok SAPU miał za zadanie zaprojektować serię koszul i spodni. Punktem wyjścia do poszukiwania ciekawych i autorskich rozwiązań były klasyczna koszula oraz spodnie typu jeansy.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 czerwca, o godz. 18:00 w Akademiku LivinnX w Krakowie (ul. Tadeusza Romanowicza 4).

W trakcie pokazu zobaczymy również pokaz taneczny w wykonaniu studentów Szkoły Choreografii.

Modelki: Reklamex Agencja Modelek i Promocji Mody

Partner Generalny: LivinnX

Patronat medialny: Fashion Post, Fashion Magazine, Fashion Business, The Spoiled Queen, dlaStudenta.pl, Design Book, i-region

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU, Szkoła Choreografia

WSTĘP WOLNY – obowiązują zaproszenia.

Wydarzenie Pokaz mody Hi! Fashion SAPU 2022 na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/512851923915618?ref=newsfeed

Data publikacji: 31.05.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszają nabory na dofinansowania do szkoleń dla branży mody. Dowiedz się, jak skorzystać

Uruchomiono dodatkowe środki na program dofinansowań „Przepis na Rozwój – Kompetencje szyte na miarę 2” Nabory startują już 03.10.2022… więcej »

Aktualności:
Handel internetowy pod lupą. Nowe przepisy mają chronić przed manipulacją

78% polskich internautów przyznaje, że w ciągu ostatnich 30 dni kupiło coś przez internet, a 59% nie spotkało się podczas swoich zakupów z… więcej »

Aktualności:
Zrównoważona produkcja odzieży na żądanie to żaden problem

Według niedawnego artykułu w Harvard Business Review, zatytułowanego więcej »