ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w Offenbach w Niemczech na Międzynarodowych Targach Wyrobów Skórzanych ILM Winter Styles, gdzie około 300 wystawców zaprezentuje swoje kolekcje na jesień–zimę 2020/21. Kolejny raz powierzchnia targów wypełni się po ostatni kąt.

Na ILM pojawią się najważniejsze niemieckie i zagraniczne marki. Gama produktów obejmie różnego rodzaju dodatki: od toreb, drobnej galanterii skórzanej po bagaż, parasole i artykuły szkolne. Ta różnorodność znajdzie odzwierciedlenie nie tylko na elegancko zaaranżowanych stoiskach, ale także na pokazach ILM Runway Show, za których stylizację i choreografię będzie odpowiadała Bettina von Bassewitz. Warto szczególnie zwrócić uwagę na pokazy „Bag World” i „Travel World”, które są zawsze doskonałym źródłem inspiracji dla handlowców.

Wielu inspiracji i innowacji możemy spodziewać się również odwiedzając „Concept Square”. Sektor ten, który podczas ostatnich targów świętował swoją udaną premierę, zapewnia start-upom możliwość zaprezentowania swoich produktów w jak najlepszym świetle.

– ILM jest najważniejszą datą w kalendarzu branży toreb, akcesoriów i bagażu. Ale oferujemy znacznie więcej niż tylko dobre produkty. Koncentrujemy się również na komunikacji i spotkaniach – mówi Arnd Hinrich Kappe, dyrektor zarządzający Messe Offenbach. W związku z tym zaplanowano więcej rozmów, które będą dodatkowo uzupełniane o panele branżowe. – Kluczowe znaczenie dla sukcesu targów mają również kontakty osobiste między wystawcami a zwiedzającymi – dodaje Kappe. Okazją do takiej integracji będą imprezy w holu targowym w sobotę i niedzielę wieczorem, gdzie będzie można prowadzić nieformalne branżowe rozmowy.

Godziny otwarcia
Codziennie, od 29 lutego do 2 marca 2020, od godziny 9 do 18 (wstęp tylko dla osób z branży)

Ramowy program:
Prognozy trendów wiosna–lato 2021 – g. 10, niedziela, 1 marca 2020
Imprezy After Work Parties – g. 18, 29 lutego i 1 marca 2020
Codziennie: Wykłady, panele dyskusyjne i pokazy mody

Ceny:
Bilet dzienny: EUR 12
3-dniowy bilet: EUR 18
Bilety można zakupić na: www.ilm-offenbach.de po uprzedniej rejestracji.

Data publikacji: 13.02.2020
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »