Jesteś młodym twórcą? Zgłoś swój udział w WOW Fashion Awards!

Konkurs WOW Fashion Awards to wydarzenie towarzyszące Targom WOW Fashion, które odbędą się 1 września br. na PGE Narodowym. Celem konkursu jest promocja młodych twórców, marek stawiających swoje pierwsze kroki na rynku mody w Polsce, nieodkrytych talentów wnoszących świeżość w kreowaniu ubioru, stawiających na oryginalność i indywidualność w swoich kolekcjach.

Otwarta formuła konkursu daje szanse na zaprezentowanie swoich prac w nieograniczony, nienarzucający określonego formatu sposób, pozwala na zgłaszanie do konkursu istniejących już kolekcji, które poddane zostaną ocenie zarówno w kontekście samej kreacji jak i koncepcji oraz spójności z DNA marki.

Konkurs WOW Fashion podzielono na 3 etapy:

I etap – NADSYŁANIE ZGŁOSZEŃ – aby zgłosić swój udział należy wypełnić formularz na stronie www.targiwowfashion.pl, przesłać opis swojej marki w tym datę rozpoczęcia działalności, najważniejsze osiągnięcia zawodowe oraz plan rozwoju marki i przesłać minimum 6 zdjęć kolekcji w tym ujęcia z różnych stron. Zgłoszenia są przyjmowane do 9 sierpnia br.

II etap – GŁOSOWANIE PUBLICZNOŚCI – spośród nadesłanych zgłoszeń Jury konkursu wybierze finałową 5, która będzie opublikowana na stronie internetowej. Zwycięzcę wybierze publiczność poprzez głosowanie, które rozpocznie siię 13 sierpnia br. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy kliknąć Głosuj pod opublikowanym zdjęciem. Zwycięzcę poznamy podczas finału na scenie głównej targów WOW Fashion.

III etap –  WIELKI FINAŁ – 1 września podczas Targów WOW Fashion 2019 finaliści konkursu przedstawią swoje kolekcje w pokazie mody na scenie głównej targów. Jury wybierze najlepsze marki oraz ogłosi wynik głosowania publiczności. Statuetkę dla zwycięzcy przekaże sponsor, redaktor naczelny Tygrysów Biznesu.

Na zwycięzców czekają następujące nagrody:
5 finalistów otrzyma m.in. vouchery od naszych Partnerów Depil Concept oraz Manicure Express. Dla I miejsca przewidziano m.in.: statuetkę WOW Fashion Awards, pokaz kolekcji podczas 2. edycji Targów WOW Fashion, blok zajęć na studiach podyplomowych w uczelni Viamoda, prezenty do naszych sponsorów, publikacje wywiadów oraz prezentacje kolekcji na portalach oraz w magazynach branżowych i wiele innych.

Spośród finalistów Jury wybierze markę, która zasługuje na wyróżnienie, poznamy także zwycięzcę głosowania publiczności. Pełna lista nagród dostępna jest na stronie: www.targiwowfashion.pl/wowfashionawards.

Uczestnicy zostaną poddani ocenie Jury w składzie:
•    Jerzy Osika – Ekspert biznesu mody
•    Marzena Michela Singh – Redaktor naczelna “Fashion Magazine”
•    Łukasz Jemioł- Projektant mody
•    Marzanna Lesiakowska – Jabłońska – Prorektor do spraw dydaktycznych uczelni Viamoda
•    Andrzej Foder – Doktor sztuki i projektant mody, Wykładowca Viamoda
•    Kinga Meller – Pełnomocnik ds. Rozwoju i Współpracy z Zagranicą w uczelni Viamoda
•    Lidia Przybyska – Redaktor naczelna “Moda w Polsce”
•    Marcin Andrzejewski – Redaktor naczelny “Tygrysów Biznesu”.

Jeśli jesteś projektantem lub marzysz o tym, aby nim zostać zgłoś swój udział w konkursie. Wypełnij formularz na stronie www.targiwowfashion.pl/wowfashionawards i zawalcz o I miejsce.
Organizatorem konkursu WOW Fashion Awards oraz Targów WOW Fashion jest agencja International Center of Events II Sp. z o.o.

Więcej informacji na: www.targiwowfashion.pl.

Data publikacji: 31.07.2019
Przeczytaj również

Konkursy:
Weź udział w konkursie na najlepsze sklepy!
Jeszcze tylko do 14 sierpnia można nadsyłać zgłoszenia do 12. edycji konkursu na najlepsze sklepy w Polsce – Retail Marketing Awards. Mogą w nim brać udział salony ze… więcej »
Konkursy:
Adrian Krupa zwycięzcą Fashion Designer Awards
27 maja w hali Global Expo, odbył się jubileuszowy 10. finał prestiżowego konkursu autorstwa Joanny Sokołowskiej-Pronobis. Autorskie kolekcje inspirowane tematem „Be… więcej »
Konkursy:
Cracow Fashion Awards: zwyciężyła Nowak-Curyło
Anna Nowak-Curyło kolekcją „Identity” wygrała bezapelacyjnie konkurs Cracow Fashion Awards SAPU, zdobywając nagrody Kolekcji Roku oraz Kolekcji Mediów. Wydarzenie… więcej »