KITH x Columbia: kolekcja inspirowana pustynią Sonora

Kith i Columbia prezentują Kith for Columbia, 45-częściową kolekcję odzieży i akcesoriów inspirowaną outdoorem i kolorystyką pustyni Sonora, na której występuje wiele gatunków roślin w odcieniach różu, fioletu, żółci i czerwieni.

Columbia jest jedną z niewielu marek w branży, która w autentyczny sposób odwołuje się zarówno do stylistyki outdoorowej i równocześnie stawia nacisk na rozwój wiodących technologii stosowanych w odzieży outdoorowej. Należą do nich są m.in. Omni-Freeze ZERO – chłodzenie aktywowane przez pot, Omni-Wick – zaawansowana technologiaodprowadzania wilgoci czy Omni-Shade UPF 50, gwarantująca wysoką ochronę przeciwsłoneczną.

Kolekcja czerpie żywą kolorystę ze świata przyrody, a składają się na nią lekkie kurtki, rozpinane bluzy oraz funkcjonalne kamizelki. Dopasowano do nich zarówno szorty, jaki długie spodnie. Dopełnieniem tych zestawów są czapki, przydatne podczas upalnych dni na pustyni, lub podczas miejskich wędrówek.

Prezentowane nowości z kolekcji KITH x Columbia można zakupić we wszystkich sklepach Kith, a także na Kith.com oraz EU.Kith.com już od piątku,  8 kwietnia 2022.

Data publikacji: 8.04.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Marka mody męskiej wchodzi w segment odzieży dla kobiet

Firma Lancerto, do tej pory specjalizująca się w produkcji i sprzedaży odzieży, butów i akcesoriów dla mężczyzn, wprowadziła po raz pierwszy… więcej »

Moda:
Lee świętuje 50-lecie Smiley kolekcją z kultową buźką

Aby uczcić 50. rocznicę powstania marki Smiley, kultowa marka dżinsów Lee połączyła siły z tym znanym na całym świecie brandem, tworząc… więcej »

Moda:
Trendy w modzie okularowej. Jakie oprawki są modne w 2022 r.

Okulary to dodatek, który będzie świetnym uzupełnieniem niemal każdego outfitu – nieważne, czy idziemy do pracy, czy wybieramy się na… więcej »