KITH x Columbia: kolekcja inspirowana pustynią Sonora

Kith i Columbia prezentują Kith for Columbia, 45-częściową kolekcję odzieży i akcesoriów inspirowaną outdoorem i kolorystyką pustyni Sonora, na której występuje wiele gatunków roślin w odcieniach różu, fioletu, żółci i czerwieni.

Columbia jest jedną z niewielu marek w branży, która w autentyczny sposób odwołuje się zarówno do stylistyki outdoorowej i równocześnie stawia nacisk na rozwój wiodących technologii stosowanych w odzieży outdoorowej. Należą do nich są m.in. Omni-Freeze ZERO – chłodzenie aktywowane przez pot, Omni-Wick – zaawansowana technologiaodprowadzania wilgoci czy Omni-Shade UPF 50, gwarantująca wysoką ochronę przeciwsłoneczną.

Kolekcja czerpie żywą kolorystę ze świata przyrody, a składają się na nią lekkie kurtki, rozpinane bluzy oraz funkcjonalne kamizelki. Dopasowano do nich zarówno szorty, jaki długie spodnie. Dopełnieniem tych zestawów są czapki, przydatne podczas upalnych dni na pustyni, lub podczas miejskich wędrówek.

Prezentowane nowości z kolekcji KITH x Columbia można zakupić we wszystkich sklepach Kith, a także na Kith.com oraz EU.Kith.com już od piątku,  8 kwietnia 2022.

Data publikacji: 8.04.2022
Przeczytaj również

Moda:
Giardino dell`Eden - pokaz kolekcji wiosna/lato 2024 Deni Cler

1 lutego br., w budynku Varso Place przy ul. Chmielnej w Warszawie, odbył się pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler. Tym razem, motywem przewodnim… więcej »

Moda:
Emu Australia - śniegowce, które musisz mieć w swojej szafie

Buty Emu znane są na całym świecie, a ich popularność wzrosła do tego stopnia, że doczekały się wielu nieudanych podróbek. Choć dziś… więcej »

Moda:
Kolekcja Columbia Wintersports – kompletny zestaw do zimowych szaleństw na nartach lub desce

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem jazdy w puszystym, kopnym śniegu czy lubisz trasy… więcej »