KITH x Columbia: kolekcja inspirowana pustynią Sonora

Kith i Columbia prezentują Kith for Columbia, 45-częściową kolekcję odzieży i akcesoriów inspirowaną outdoorem i kolorystyką pustyni Sonora, na której występuje wiele gatunków roślin w odcieniach różu, fioletu, żółci i czerwieni.

Columbia jest jedną z niewielu marek w branży, która w autentyczny sposób odwołuje się zarówno do stylistyki outdoorowej i równocześnie stawia nacisk na rozwój wiodących technologii stosowanych w odzieży outdoorowej. Należą do nich są m.in. Omni-Freeze ZERO – chłodzenie aktywowane przez pot, Omni-Wick – zaawansowana technologiaodprowadzania wilgoci czy Omni-Shade UPF 50, gwarantująca wysoką ochronę przeciwsłoneczną.

Kolekcja czerpie żywą kolorystę ze świata przyrody, a składają się na nią lekkie kurtki, rozpinane bluzy oraz funkcjonalne kamizelki. Dopasowano do nich zarówno szorty, jaki długie spodnie. Dopełnieniem tych zestawów są czapki, przydatne podczas upalnych dni na pustyni, lub podczas miejskich wędrówek.

Prezentowane nowości z kolekcji KITH x Columbia można zakupić we wszystkich sklepach Kith, a także na Kith.com oraz EU.Kith.com już od piątku,  8 kwietnia 2022.

Data publikacji: 8.04.2022
Przeczytaj również

Moda:
Nowa definicja butów hikingowych dla entuzjastów aktywnego stylu życia

Facet™ 75 Alpha Outdry™ to najnowsza propozycja z kolekcji F23 od Columbia Sportswear - wodoodporny model łączy w sobie współczesną… więcej »

Moda:
Pokaz Deni Cler jesień-zima 2023: Quiet Luxury

7 września br., w budynku Senator przy ul. Bielańskiej w Warszawie, odbył się pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler: jesień-zima 2023. W… więcej »

Moda:
Medicine x Fundacja Wisławy Szymborskiej

Nic dwa razy się nie zdarza… a jednak! Medicine i Fundacja Wisławy Szymborskiej ponownie łączą siły, przenosząc wiersze, rękopisy i… więcej »