Krakowskie spotkania z dizajnem

W dniach 6-8 listopada w Krakowie odbędą się warsztaty dla projektantów wnętrz pod nazwą „Design Communication Building Identity”. Na wydarzenie zapraszają Zaprojektowani oraz Szkoła Wnętrz i Przestrzeni.

Zajęcia potrwają od piątku do niedzieli, po 4 godz. lekcyjne dziennie i poprowadzą je wykładowcy z zagranicznych uczelni: Carol Morgan, wykładowca Central Saint Martins, specjalista ds. Komunikacji oraz Drew Plunkett, wykładowca Glasgow School of Art, specjalista ds. projektowania wnętrz komercyjnych. Całość będzie prowadzona w języku angielskim i tłumaczona na język polski. Warsztaty będą podzielone na dwie grupy:

1. „Design Communication” z Carol Morgan (grupa poranna od godz. 10.00 do 13.00)

To warsztaty przeznaczone dla projektantów wnętrz i produktu, którzy chcą skupić się na promocji i komunikowaniu się za pomocą własnego portfolia, produktu lub marki. Skierowane są one do wszystkich – do tych, którzy dopiero zakładają swój „start up”, którzy pragną odświeżyć wizerunek własnej marki, a nawet tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę projektanta i pragną zdobyć klientów. Dzięki ćwiczeniom uczestnicy będą mieli okazję rozwinąć swoją pewność siebie jako projektanta oraz rozszerzyć swoje umiejętności prezentacji i komunikowania swoich pomysłów na projekt lub markę.

2. „Building Identity” z Drew Plunkett (grupa poranna od godz. 10.00 do 13.00)

Te warsztaty skierowane są zarówno dla doświadczonych jak i początkujących projektantów wnętrz i są okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu projektowania wnętrz komercyjnych. Przestrzenie sklepów, kawiarni i restauracji są coraz bardziej złożone i wysmakowane, a udany projekt wnętrza jest podstawą sukcesu firmy. Projektanci coraz bardziej rozwijają strategie projektowe dla swoich klientów i pracują nad tym, aby ich produkt wyróżniał się na tle konkurencji. Mogą to osiągnąć poprzez zmianę sposobu interakcji personelu firmy z klientami, wykorzystanie mediów, ale co najważniejsze – poprzez zaprojektowanie unikalnego i niepowtarzalnego wnętrza.

Termin warsztatów: piątek- niedziela, 6-8 listopada (po 4 godz. lekcyjne zajęć każdego dnia)

Cena uczestnictwa: 420 zł

Miejsce: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni na krakowskim podgórzu przy ul. Zamoyskiego 52

Zapisy mailowo kursy@ksa.edu.pl lub telefonicznie 12 266 21 11, liczba miejsc jest ograniczona.

Data publikacji: 2.11.2015
Przeczytaj również

Aktualności:
Wyczerpują się nabory na dofinansowane szkolenia i doradztwo. Jak jeszcze z nich skorzystać?

W tym roku kończy się wiele programów dofinansowań do usług rozwojowych dla firm. W niektórych województwach można jeszcze startować w… więcej »

Aktualności:
Ruszają dofinansowania do szkoleń dla firm handlowych. Sprawdź, czy możesz skorzystać

Wkrótce startuje program dofinansowań do szkoleń i doradztwa dla firm z sektora handlowego, w tym także z branży mody. Projekt „Rozwój… więcej »

Marketing:
Golden Marketing Conference: nowe trendy

7-8 września po raz dziewiąty odbędzie się stacjonarna edycja Golden Marketing Conference. Będzie to jedna z pierwszych okazji do spotkania… więcej »