Marka DIEGO M zaprezentowała kolekcję jesień-zima 2024/2025

W prestiżowym hotelu H15 w samym sercu Warszawy odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji FW2024/25 renomowanej marki modowej DIEGO M. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono pasjonatów mody, dziennikarzy, klientów i influencerów, którzy mieli okazję jako pierwsi zapoznać się z najnowszymi trendami na sezon jesień-zima 2024/25.

Kolekcja DIEGO M na nadchodzący sezon to synonim luksusu, elegancji i innowacyjnego podejścia do mody. Przeznaczona jest dla nowoczesnych kobiet i mężczyzn, którzy cenią sobie zarówno styl, jak i nowatorstwo. Pokaz mody w hotelu H15 był prawdziwą ucztą dla oczu, pełną kolorów, faktur i oryginalnych krojów.

Wśród zaprezentowanych projektów można było zobaczyć wyrafinowane, wysokiej jakości kaszmirowe płaszcze, akcenty z eko-futra z dwustronnymi kurtkami, płaszczami i akcesoriami, które ucieleśniają zaangażowanie marki w etyczną i świadomą modę.

Luksusowe skóry shearling w kolorach karmelu i perłowej bieli były bardzo chwalone za ich lekkość i wyjątkowość.

Jeśli chodzi o kultowe kurtki puchowe, znaleźliśmy odświeżone objętości i różne odcienie kolorów. Dzień dopełnił udział modelki Anny Markowskiej, która miała na sobie modele z aktualnej kolekcji wiosna/lato 2024.

Współwłaścicielka marki Manuela Bortolameolli, która tworzy markę wraz z mężem Diego Mazzi, osobiście przedstawiła inspiracje stojące za stworzeniem najnowszej kolekcji.

Data publikacji: 29.05.2024
Przeczytaj również

Moda:
Hi!Fashion - surowa bawełna i awangardowe sylwetki na pokazie Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU

16 marca w krakowskim Klubie Studio odbył się wyjątkowy pokaz mody Hi!Fashion, który przyciągnął miłośników mody i sztuki. Młodzi… więcej »

Moda:
Kolekcje SUN & COOL marki Columbia Sportswear. Funkcjonalna moda doskonała na upały

Lato to idealny czas, aby powrócić do ulubionych aktywności -  biegania, trekkingu, łowienia ryb czy paddleboardingu. Trzymanie się kilku… więcej »

Aktualności:
Pokaz semestralny Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU. Naturalne materiały i konstruktywizm w modzie

Dla wszystkich osób, które już zatęskniły za emocjami związanymi z tygodniami mody, SAPU przygotowało kolejne ekscytujące wydarzenie -… więcej »