Moda alternatywna w Berlinie

W drugim tygodniu lipca w Berlinie, oprócz odwiedzenia dużych targów mody, takich jak Panorama, Premium i Bread&Butter, będzie można zapoznać się z ofertą niszowych imprez, jak Seek czy Bright.

Po trzech edycjach w architektonicznie nieco podupadłym, ale położonym w centrum Berlina domu towarowym Jandorf, organizatorzy targów mody Bright zdecydowali się na przeprowadzkę. Na lipcowe wydanie skateboardowej giełdy zainteresowani udadzą się bezpośrednio nad Szprewę, do położonej o 7 km na południowy wschód od poprzedniego lokum Areny, w bezpośrednie sąsiedztwo targów Seek. Wybrane marki streetwear, lifestyle, sneaker i boardsport zadomowią się w świeżo oddanej do użytku hali oraz w budynku Glashausu. W ten sposób pole do popisu dla wystawców na parkiecie Bright zwiększy się z 3,5 do 5 tys. mkw. Wspólne dla obu giełd podwórze oraz wejściówka ważna na obie imprezy pozwoli gościom zaoszczędzić czas i skoncentrować się na interesach. Przyczyni się do tego także specjalny autobus, który zawiezie zainteresowanych prosto na targi Premium. Obydwie modowe imprezy będą trwały od 7 do 10 lipca.

Data publikacji: 16.06.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »