Moda alternatywna w Berlinie

W drugim tygodniu lipca w Berlinie, oprócz odwiedzenia dużych targów mody, takich jak Panorama, Premium i Bread&Butter, będzie można zapoznać się z ofertą niszowych imprez, jak Seek czy Bright.

Po trzech edycjach w architektonicznie nieco podupadłym, ale położonym w centrum Berlina domu towarowym Jandorf, organizatorzy targów mody Bright zdecydowali się na przeprowadzkę. Na lipcowe wydanie skateboardowej giełdy zainteresowani udadzą się bezpośrednio nad Szprewę, do położonej o 7 km na południowy wschód od poprzedniego lokum Areny, w bezpośrednie sąsiedztwo targów Seek. Wybrane marki streetwear, lifestyle, sneaker i boardsport zadomowią się w świeżo oddanej do użytku hali oraz w budynku Glashausu. W ten sposób pole do popisu dla wystawców na parkiecie Bright zwiększy się z 3,5 do 5 tys. mkw. Wspólne dla obu giełd podwórze oraz wejściówka ważna na obie imprezy pozwoli gościom zaoszczędzić czas i skoncentrować się na interesach. Przyczyni się do tego także specjalny autobus, który zawiezie zainteresowanych prosto na targi Premium. Obydwie modowe imprezy będą trwały od 7 do 10 lipca.

Data publikacji: 16.06.2015
Przeczytaj również

Moda:
Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje… więcej »

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »