Moda alternatywna w Berlinie

W drugim tygodniu lipca w Berlinie, oprócz odwiedzenia dużych targów mody, takich jak Panorama, Premium i Bread&Butter, będzie można zapoznać się z ofertą niszowych imprez, jak Seek czy Bright.

Po trzech edycjach w architektonicznie nieco podupadłym, ale położonym w centrum Berlina domu towarowym Jandorf, organizatorzy targów mody Bright zdecydowali się na przeprowadzkę. Na lipcowe wydanie skateboardowej giełdy zainteresowani udadzą się bezpośrednio nad Szprewę, do położonej o 7 km na południowy wschód od poprzedniego lokum Areny, w bezpośrednie sąsiedztwo targów Seek. Wybrane marki streetwear, lifestyle, sneaker i boardsport zadomowią się w świeżo oddanej do użytku hali oraz w budynku Glashausu. W ten sposób pole do popisu dla wystawców na parkiecie Bright zwiększy się z 3,5 do 5 tys. mkw. Wspólne dla obu giełd podwórze oraz wejściówka ważna na obie imprezy pozwoli gościom zaoszczędzić czas i skoncentrować się na interesach. Przyczyni się do tego także specjalny autobus, który zawiezie zainteresowanych prosto na targi Premium. Obydwie modowe imprezy będą trwały od 7 do 10 lipca.

Data publikacji: 16.06.2015
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »