Moda alternatywna w Berlinie

W drugim tygodniu lipca w Berlinie, oprócz odwiedzenia dużych targów mody, takich jak Panorama, Premium i Bread&Butter, będzie można zapoznać się z ofertą niszowych imprez, jak Seek czy Bright.

Po trzech edycjach w architektonicznie nieco podupadłym, ale położonym w centrum Berlina domu towarowym Jandorf, organizatorzy targów mody Bright zdecydowali się na przeprowadzkę. Na lipcowe wydanie skateboardowej giełdy zainteresowani udadzą się bezpośrednio nad Szprewę, do położonej o 7 km na południowy wschód od poprzedniego lokum Areny, w bezpośrednie sąsiedztwo targów Seek. Wybrane marki streetwear, lifestyle, sneaker i boardsport zadomowią się w świeżo oddanej do użytku hali oraz w budynku Glashausu. W ten sposób pole do popisu dla wystawców na parkiecie Bright zwiększy się z 3,5 do 5 tys. mkw. Wspólne dla obu giełd podwórze oraz wejściówka ważna na obie imprezy pozwoli gościom zaoszczędzić czas i skoncentrować się na interesach. Przyczyni się do tego także specjalny autobus, który zawiezie zainteresowanych prosto na targi Premium. Obydwie modowe imprezy będą trwały od 7 do 10 lipca.

Data publikacji: 16.06.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »

Targi:
Targi ILM Offenbach odwołane

Najbliższa edycja targów artykułów skórzanych ILM w Offenbach została odwołana. Impreza była zaplanowana na 5 - 7 września… więcej »

Targi:
Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz… więcej »