Mode Lingerie and Swim Moscow kwitnie

5 września w pozytywnym nastroju zakończyła się druga sesja Mode Lingerie and Swim Moscow – trwających 4 dni targów poświęconych bieliźnie i strojom kąpielowym.

Silna frekwencja już od pierwszych godzin imprezy pokazała, że biznes kwitnie. W sumie imprezę odwiedziło 2672 osoby. Na moskiewskich  targach zaprezentowano 104 marki, czyli o 15% więcej niż w lutym tego roku. Najwięcej wystawców przyjechało z Niemiec, Francji i Włoch. Kategorie przedstawionych produktów obejmowały bieliznę, gorsety, wyroby pończosznicze, stroje kąpielowe i plażowe oraz bieliznę męską.

Jedną z nowości na targach było The Trend Studio, przedstawiające najnowsze trendy w modzie, zilustrowane przy pomocy 130 elementów wybranych spośród najbardziej kreatywnych i reprezentacyjnych marek obecnych na wydarzeniu. Kupcy mieli także możliwość uczestniczenia w dwóch nowych konferencjach: „doświadczenie konsumenta” oraz “bielizna: nowe akcesoria RTW”.

Targom towarzyszyły także pokazy mody. W ramach Grand Defile wystąpiły m.in. Rosy, Infinity, Playboy, Zimmerli, Marc Andre, Parah i Roidal. Pokazy zamknęła rosyjska projektantka Anna Chapman.

Następna edycja Mode Lingerie and Swim Moscow odbędzie się w dniach 23-26 lutego 2016.

Data publikacji: 29.09.2015
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »