Mode Lingerie and Swim Moscow kwitnie

5 września w pozytywnym nastroju zakończyła się druga sesja Mode Lingerie and Swim Moscow – trwających 4 dni targów poświęconych bieliźnie i strojom kąpielowym.

Silna frekwencja już od pierwszych godzin imprezy pokazała, że biznes kwitnie. W sumie imprezę odwiedziło 2672 osoby. Na moskiewskich  targach zaprezentowano 104 marki, czyli o 15% więcej niż w lutym tego roku. Najwięcej wystawców przyjechało z Niemiec, Francji i Włoch. Kategorie przedstawionych produktów obejmowały bieliznę, gorsety, wyroby pończosznicze, stroje kąpielowe i plażowe oraz bieliznę męską.

Jedną z nowości na targach było The Trend Studio, przedstawiające najnowsze trendy w modzie, zilustrowane przy pomocy 130 elementów wybranych spośród najbardziej kreatywnych i reprezentacyjnych marek obecnych na wydarzeniu. Kupcy mieli także możliwość uczestniczenia w dwóch nowych konferencjach: „doświadczenie konsumenta” oraz „bielizna: nowe akcesoria RTW”.

Targom towarzyszyły także pokazy mody. W ramach Grand Defile wystąpiły m.in. Rosy, Infinity, Playboy, Zimmerli, Marc Andre, Parah i Roidal. Pokazy zamknęła rosyjska projektantka Anna Chapman.

Następna edycja Mode Lingerie and Swim Moscow odbędzie się w dniach 23-26 lutego 2016.

Data publikacji: 29.09.2015
Przeczytaj również

Moda:
Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje… więcej »

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »