Mode Lingerie and Swim Moscow kwitnie

5 września w pozytywnym nastroju zakończyła się druga sesja Mode Lingerie and Swim Moscow – trwających 4 dni targów poświęconych bieliźnie i strojom kąpielowym.

Silna frekwencja już od pierwszych godzin imprezy pokazała, że biznes kwitnie. W sumie imprezę odwiedziło 2672 osoby. Na moskiewskich  targach zaprezentowano 104 marki, czyli o 15% więcej niż w lutym tego roku. Najwięcej wystawców przyjechało z Niemiec, Francji i Włoch. Kategorie przedstawionych produktów obejmowały bieliznę, gorsety, wyroby pończosznicze, stroje kąpielowe i plażowe oraz bieliznę męską.

Jedną z nowości na targach było The Trend Studio, przedstawiające najnowsze trendy w modzie, zilustrowane przy pomocy 130 elementów wybranych spośród najbardziej kreatywnych i reprezentacyjnych marek obecnych na wydarzeniu. Kupcy mieli także możliwość uczestniczenia w dwóch nowych konferencjach: „doświadczenie konsumenta” oraz “bielizna: nowe akcesoria RTW”.

Targom towarzyszyły także pokazy mody. W ramach Grand Defile wystąpiły m.in. Rosy, Infinity, Playboy, Zimmerli, Marc Andre, Parah i Roidal. Pokazy zamknęła rosyjska projektantka Anna Chapman.

Następna edycja Mode Lingerie and Swim Moscow odbędzie się w dniach 23-26 lutego 2016.

Data publikacji: 29.09.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »

Targi:
Targi ILM Offenbach odwołane

Najbliższa edycja targów artykułów skórzanych ILM w Offenbach została odwołana. Impreza była zaplanowana na 5 - 7 września… więcej »

Targi:
Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz… więcej »