Nowy butik Jemioła w świetle gwiazd

Łukasz Jemioł uruchomił nowy salon w galerii Posnania Shopping & Lifestyle w Poznaniu. To ósmy butik, w którym można kupić ubrania projektanta. Na otwarciu pojawiła się Eva Longoria.

Aktorkę i modelkę Evę Longorię, która podczas zakupów w nowo otwartej Posnanii odwiedziła butik projektanta, zachwyciły projekty z najnowszej kolekcji. Wybrała dla siebie m.in: T-shirt z sercem oraz serię ubrań w pieski z ostatniego pokazu Łukasz Jemioł Premium. W prezencie od projektanta aktorka otrzymała spersonalizowaną bomberkę (z imieniem i nazwiskiem wyhaftowanymi na plecach).

Łukasz Jemioł i Eva Longoria poznali się w ramach konkursu “Dress for the Star” zorganizowanego dla młodych projektantów przez Posnania Shopping & Lifestyle. Obydwoje zasiadali w jego jury. Jak widać projektant zręcznie wykorzystał marketingowo znajomość z gwiazdą.

Data publikacji: 31.10.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
PRCH wspiera postulaty Rzecznika MŚP w sprawie ochrony miejsc pracy i dopłat do czynszów w zamkniętych placówkach

Trwają konsultacje rządowego programu “tarczy antykryzysowej”. W rozmowach z Ministerstwem Rozwoju, Polska Rada Centrów Handlowych wraz z… więcej »

Aktualności:
Od miseczki do maseczki

Firma Corin, specjalizująca się w produkcji bielizny i kostiumów kąpielowych,… więcej »

Aktualności:
Twoja recepta na korona-wyzwanie

Każde wyzwanie to test, egzamin wobec siebie i innych na to, jak sobie z nim poradzimy. Będziemy więksi od niego, czy też nas przerośnie?… więcej »