Nowy butik Jemioła w świetle gwiazd

Łukasz Jemioł uruchomił nowy salon w galerii Posnania Shopping & Lifestyle w Poznaniu. To ósmy butik, w którym można kupić ubrania projektanta. Na otwarciu pojawiła się Eva Longoria.

Aktorkę i modelkę Evę Longorię, która podczas zakupów w nowo otwartej Posnanii odwiedziła butik projektanta, zachwyciły projekty z najnowszej kolekcji. Wybrała dla siebie m.in: T-shirt z sercem oraz serię ubrań w pieski z ostatniego pokazu Łukasz Jemioł Premium. W prezencie od projektanta aktorka otrzymała spersonalizowaną bomberkę (z imieniem i nazwiskiem wyhaftowanymi na plecach).

Łukasz Jemioł i Eva Longoria poznali się w ramach konkursu “Dress for the Star” zorganizowanego dla młodych projektantów przez Posnania Shopping & Lifestyle. Obydwoje zasiadali w jego jury. Jak widać projektant zręcznie wykorzystał marketingowo znajomość z gwiazdą.

Data publikacji: 31.10.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Prawnicy o koronakryzysie w modzie

Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy Uniwersytetu Śląskiego zainicjowało badania, mające ustalić, jak radzi sobie sektor odzieżowy w Polsce… więcej »

Aktualności:
II Ogólnopolski #DzienSzpilek już 25 września

Ogólnopolski #DzienSzpilek to zainicjowane rok temu przez Moliera 2 akcja społeczna, mająca na celu pomoc dzieciom z fundacji Na Ratunek… więcej »

Aktualności:
Shopping Experience Powered w Galerii Mokotów

18 - 19 września w Galerii Mokotów będzie miała miejsce kolejna edycja Shopping Experience powered by Vogue – wydarzenia dla modowych… więcej »