Nowy butik Jemioła w świetle gwiazd

Łukasz Jemioł uruchomił nowy salon w galerii Posnania Shopping & Lifestyle w Poznaniu. To ósmy butik, w którym można kupić ubrania projektanta. Na otwarciu pojawiła się Eva Longoria.

Aktorkę i modelkę Evę Longorię, która podczas zakupów w nowo otwartej Posnanii odwiedziła butik projektanta, zachwyciły projekty z najnowszej kolekcji. Wybrała dla siebie m.in: T-shirt z sercem oraz serię ubrań w pieski z ostatniego pokazu Łukasz Jemioł Premium. W prezencie od projektanta aktorka otrzymała spersonalizowaną bomberkę (z imieniem i nazwiskiem wyhaftowanymi na plecach).

Łukasz Jemioł i Eva Longoria poznali się w ramach konkursu “Dress for the Star” zorganizowanego dla młodych projektantów przez Posnania Shopping & Lifestyle. Obydwoje zasiadali w jego jury. Jak widać projektant zręcznie wykorzystał marketingowo znajomość z gwiazdą.

Data publikacji: 31.10.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Dorota Gardias ambasadorką marki Affect

Efektem współpracy marki Affect i Doroty Gardias, jednej z najbardziej znanych polskich osobowości telewizyjnych, jest Butterfly. Paleta… więcej »

Aktualności:
Handlowcy szykują się na batalie sądowe z centrami handlowymi

„Może nie dożyjemy końca tych procesów, ale musimy zawalczyć o przyszłość” – deklarują handlowcy zrzeszeni w Związku Polskich… więcej »

Aktualności:
Change Lingerie z wirtualnym salonem brafittingowm

Idealnie dobrany biustonosz podczas zakupów online? Czy to naprawdę możliwe? Okazuje się, że tak. Klientki, które nie mogą skorzystać z… więcej »