Nowy dział komunikacji korporacyjnej marki 4F

fot. 4f.com.pl

Firma OTCF, właściciel marki 4f, stworzyła nowy dział PR i komunikacji korporacyjnej. Do spółki dołączyli: Jacek Mireński, który objął stanowisko dyrektora działu oraz Daria Sulgostowska w roli rzecznika prasowego. Do ich obowiązków będzie należało prowadzenie działań z zakresu komunikacji korporacyjnej spółki oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. 

Jacek MirenskiJacek Mireński z branżą PR związany jest od ponad 15 lat. Pracował dla takich marek i firm jak ArcelorMittal, Deutsche Telekom, Citibank, Epson, Grupa Żywiec, Heineken, Lenovo, Łódka Sport, Mars, McCain, MOL, Nestlé, Tetra Pak czy Visa. Do spółki OTCF trafił z agencji PR Grayling, gdzie ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. Rozwoju Biznesu w Europie Środkowowschodniej. Wcześniej przez 4,5 roku pracował jako szef działu finansowego i korporacyjnego. Posiada też ponad 4-letnie doświadczenie jako starszy konsultant w agencji Message House. Karierę agencyjną zaczynał w Burson-Marsteller.

Daria SulgostowskaDaria Sulgostowska do OTCF trafiła ze spółki energetycznej Fortum, gdzie przez niemal 4 lata pracowała jako specjalista ds. komunikacji, prowadząc projekty między innymi z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu oraz sponsoringu.  Wcześniej zajmowała się pracą dziennikarską. Związana również z działalnością sportową, jest trenerką tenisa ziemnego.

Data publikacji: 22.01.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Dorota Gardias ambasadorką marki Affect

Efektem współpracy marki Affect i Doroty Gardias, jednej z najbardziej znanych polskich osobowości telewizyjnych, jest Butterfly. Paleta… więcej »

Aktualności:
Handlowcy szykują się na batalie sądowe z centrami handlowymi

„Może nie dożyjemy końca tych procesów, ale musimy zawalczyć o przyszłość” – deklarują handlowcy zrzeszeni w Związku Polskich… więcej »

Aktualności:
Change Lingerie z wirtualnym salonem brafittingowm

Idealnie dobrany biustonosz podczas zakupów online? Czy to naprawdę możliwe? Okazuje się, że tak. Klientki, które nie mogą skorzystać z… więcej »