Panorama Berlin rośnie

Berlińskie targi mody Panorama z sezonu na sezon nabierają tempa, a ich szef Jörg Wichmann działa z coraz większym rozmachem.

Letnia edycja imprezy, odbywająca się 7–9 lipca, powita gości dodatkową halą o powierzchni 6 tys. mkw. i poszerzonym o 2,3 tys. mkw. sektorem Urban-up. W ten sposób w ciągu zaledwie trzech lat wystawa urosła o ponad połowę: z 21 tys. mkw. w styczniu 2013 do 45,5  tys. mkw. W lipcu w nowej hali na pierwszym piętrze powstanie strefa Nova, w której na podobieństwo Concept store, czyli lifestyle‘owego „sklepu ze wszystkim“, oprócz konfekcji pojawią się także obuwie, dodatki i produkty wyposażenia wnętrz.

Więcej informacji na: www.panorama-berlin.com

Data publikacji: 16.06.2015
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »

Targi:
Targi ILM Offenbach odwołane

Najbliższa edycja targów artykułów skórzanych ILM w Offenbach została odwołana. Impreza była zaplanowana na 5 - 7 września… więcej »

Targi:
Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz… więcej »