Panorama Berlin rośnie

Berlińskie targi mody Panorama z sezonu na sezon nabierają tempa, a ich szef Jörg Wichmann działa z coraz większym rozmachem.

Letnia edycja imprezy, odbywająca się 7–9 lipca, powita gości dodatkową halą o powierzchni 6 tys. mkw. i poszerzonym o 2,3 tys. mkw. sektorem Urban-up. W ten sposób w ciągu zaledwie trzech lat wystawa urosła o ponad połowę: z 21 tys. mkw. w styczniu 2013 do 45,5  tys. mkw. W lipcu w nowej hali na pierwszym piętrze powstanie strefa Nova, w której na podobieństwo Concept store, czyli lifestyle‘owego „sklepu ze wszystkim“, oprócz konfekcji pojawią się także obuwie, dodatki i produkty wyposażenia wnętrz.

Więcej informacji na: www.panorama-berlin.com

Data publikacji: 16.06.2015
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »