Pokazy kolekcji wiosna/lato w Zielonych Arkadach

W dniach 9-10 kwietnia w centrum handlowym Zielone Arkady w Bydgoszczy odbędzie się pokaz kolekcji wiosna/lato 2016. Wydarzenie poprowadzą znana fotomodelka Omenaa Mensah oraz popularna stylistka telewizyjna Joanna Horodyńska. 

Pomimo znaczących różnic pomiędzy Nowym Jorkiem, Mediolanem czy Paryżem projektanci topowych marek są wyjątkowo zgodni co do tendencji na najbliższy sezon. Różnorodność i dowolność w modzie jest na czasie. Zielone Arkady postanowiły zorganizować wydarzenie, podczas którego przybliżą swoim klientom najmodniejsze stylizacje tegorocznego sezonu wiosna/lato.

“Odwiedzający Zielone Arkady mogą spodziewać się ciekawych propozycji modowych w oryginalnym wydaniu, zgodnych z najnowszymi trendami. Serdecznie zapraszam na pokaz mody a także na zakupy, szczególnie, że nasze centrum proponuje najbogatszą w Bydgoszczy ofertę marek modowych” – zapowiada Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad.

Pokazowi towarzyszyć będzie znana muzyka filmowa oraz oprawa taneczna w wykonaniu Grupy Atelie, łączącej taniec z elementami akrobatyki. Zarówno w sobotę jak i niedzielę, w godzinach 13:00-18:00, odbędą się odsłony pokazu mody. Sobotni pokaz poprowadzi Omenaa Mensah, modelka oraz prezenterka telewizyjna. W Niedzielę Zielone Arkady odwiedzi Joanna Horodyńska.

Podczas wydarzenia, będzie można także skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów, którzy w sobotę i niedzielę w godz. 13.00 – 18.00 opowiedzą jak stworzyć niebanalną stylizację zgodną nie tylko z nadchodzącymi trendami, ale również swoim własnym, niepowtarzalnym stylem.

Dla wszystkich lubiących buszować po sklepach w poszukiwaniu modowych nowinek, Zielone Arkady przygotowały konkurs „Szybkie zakupy, szybka stylizacja” z udziałem Joanny Horodyńskiej, znanej jako komentatorka kreacji największych polskich gwiazd. Spośród osób, które do 6 kwietnia prześlą za pomocą specjalnej aplikacji na fanpage Galerii 3-4 zdjęcia własnych stylizacji, wybranych zostanie 5 finalistów. Każdy z nich otrzyma bon na kwotę 400zł i będzie miał 2 godziny, aby skompletować w Zielonych Arkadach własny outfit na zadany temat. Joanna Horodyńska wspólnie z jury oceni kreatywność, zgodność stylizacji z tematem oraz nie przekroczenie limitu pieniężnego. Osoba, która najlepiej wypełni zadanie, otrzyma dodatkowy bon o wartości 1000 zł do wykorzystania na terenie Galerii.

Data publikacji: 6.04.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Tarcza antykryzysowa: ZPPHiU chwali autopoprawkę i krytykuje centra handlowe

Przegłosowana przez Sejm autopoprawka dotycząca tarczy antykryzysowej przynosi korzystne rozwiązania z punktu widzenia Związku Polskich… więcej »

Aktualności:
PRCH wspiera postulaty Rzecznika MŚP w sprawie ochrony miejsc pracy i dopłat do czynszów w zamkniętych placówkach

Trwają konsultacje rządowego programu “tarczy antykryzysowej”. W rozmowach z Ministerstwem Rozwoju, Polska Rada Centrów Handlowych wraz z… więcej »

Aktualności:
Od miseczki do maseczki

Firma Corin, specjalizująca się w produkcji bielizny i kostiumów kąpielowych,… więcej »