Pokazy kolekcji wiosna/lato w Zielonych Arkadach

W dniach 9-10 kwietnia w centrum handlowym Zielone Arkady w Bydgoszczy odbędzie się pokaz kolekcji wiosna/lato 2016. Wydarzenie poprowadzą znana fotomodelka Omenaa Mensah oraz popularna stylistka telewizyjna Joanna Horodyńska. 

Pomimo znaczących różnic pomiędzy Nowym Jorkiem, Mediolanem czy Paryżem projektanci topowych marek są wyjątkowo zgodni co do tendencji na najbliższy sezon. Różnorodność i dowolność w modzie jest na czasie. Zielone Arkady postanowiły zorganizować wydarzenie, podczas którego przybliżą swoim klientom najmodniejsze stylizacje tegorocznego sezonu wiosna/lato.

“Odwiedzający Zielone Arkady mogą spodziewać się ciekawych propozycji modowych w oryginalnym wydaniu, zgodnych z najnowszymi trendami. Serdecznie zapraszam na pokaz mody a także na zakupy, szczególnie, że nasze centrum proponuje najbogatszą w Bydgoszczy ofertę marek modowych” – zapowiada Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad.

Pokazowi towarzyszyć będzie znana muzyka filmowa oraz oprawa taneczna w wykonaniu Grupy Atelie, łączącej taniec z elementami akrobatyki. Zarówno w sobotę jak i niedzielę, w godzinach 13:00-18:00, odbędą się odsłony pokazu mody. Sobotni pokaz poprowadzi Omenaa Mensah, modelka oraz prezenterka telewizyjna. W Niedzielę Zielone Arkady odwiedzi Joanna Horodyńska.

Podczas wydarzenia, będzie można także skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów, którzy w sobotę i niedzielę w godz. 13.00 – 18.00 opowiedzą jak stworzyć niebanalną stylizację zgodną nie tylko z nadchodzącymi trendami, ale również swoim własnym, niepowtarzalnym stylem.

Dla wszystkich lubiących buszować po sklepach w poszukiwaniu modowych nowinek, Zielone Arkady przygotowały konkurs „Szybkie zakupy, szybka stylizacja” z udziałem Joanny Horodyńskiej, znanej jako komentatorka kreacji największych polskich gwiazd. Spośród osób, które do 6 kwietnia prześlą za pomocą specjalnej aplikacji na fanpage Galerii 3-4 zdjęcia własnych stylizacji, wybranych zostanie 5 finalistów. Każdy z nich otrzyma bon na kwotę 400zł i będzie miał 2 godziny, aby skompletować w Zielonych Arkadach własny outfit na zadany temat. Joanna Horodyńska wspólnie z jury oceni kreatywność, zgodność stylizacji z tematem oraz nie przekroczenie limitu pieniężnego. Osoba, która najlepiej wypełni zadanie, otrzyma dodatkowy bon o wartości 1000 zł do wykorzystania na terenie Galerii.

Data publikacji: 6.04.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Marcin Piechocki powołany na członka zarządu LPP

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy polskiej spółki odzieżowej LPP, podczas posiedzenia w dniu 29 czerwca br. powołało do zarządu spółki… więcej »

Aktualności:
Co nowego w branży mody?
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Moda i Innowacyjne Tekstylia nie zwalnia tempa i cały czas pracuje na rzecz sektora. Naszym nadrzędnym celem jest dostosowanie wiedzy,… więcej »
Aktualności:
Dorota Gardias ambasadorką marki Affect

Efektem współpracy marki Affect i Doroty Gardias, jednej z najbardziej znanych polskich osobowości telewizyjnych, jest Butterfly. Paleta… więcej »