Poradnik: Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Co decyduje o tym, że klient wybiera dany sklep internetowy? Dlaczego niektórzy odwiedzający porzucają strony sprzedawców, nie kończąc zakupów? Jak ograniczyć wskaźnik takich porzuceń, skutecznie zwiększać konwersję i sprzedaż w e-sklepie? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące efektywnej sprzedaży online znajdziesz w bezpłatnym poradniku przygotowanym przez ekspertów Trusted Shops. Już wkrótce będzie można również spotkać się z firmą i poprosić o indywidualne porady podczas Fashion Business Congress, 22 listopada w Łodzi.

Pobierz poradnik

Data publikacji: 19.10.2016
Przeczytaj również

Handel:
Co czeka handel w drugiej połowie 2024 roku? Oto pięć głównych prognoz [raport]

Salesforce opracował nowe prognozy dotyczące zakupów świątecznych w 2024 roku. Pokazują one, że kupujących i sprzedawców czeka sezon… więcej »

Handel:
Polska moda na europejskim wybiegu. Jak polskie marki z branży fashion radzą sobie w świecie e-commerce

Zalando, jedna z wiodących europejskich platform e-commerce dla mody i stylu życia, opracowało kompleksowy raport “Polska moda na europejskim… więcej »

Aktualności:
Zapraszamy na 13. edycję Fashion Business Congress: E-commerce w modzie! Bezpłatna rejestracja dla firm z sektora fashion!

Jeśli działasz w branży mody i chcesz zwiększyć swoją sprzedaż internetową, nie możesz przegapić 13. edycji Fashion Business Congress!… więcej »