Poznaj Fashion Market Square!

Choć 2020 rok nie zaczął się najlepiej, to druga połowa roku zapowiada się niezwykle ekscytująco! Właśnie wtedy odbędą się 3 edycje nowego wymiaru wydarzeń modowych na mapie Polski – Fashion Market Square – stworzonych z myślą o wszystkich pasjonatach mody, wielbicielach unikalnego stylu, poszukiwaczach inspiracji do wykreowania wyjątkowego wyglądu i osób zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami.

Fashion Market Square to ulubione marki, nowi projektanci, atrakcyjne wydarzenia towarzyszące, niezapomniane doświadczenia i wyjątkowe lokalizacje! Podczas 3. edycji Fashion Market Square poznasz trendy i najnowsze kolekcje mody damskiej, męskiej, biżuterii oraz akcesoriów. Spotkasz polskich projektantów i zapoznasz się z filozofią ulubionej marki. Weźmiesz udział w atrakcyjnych wydarzeniach towarzyszących oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu zastosowania ekologicznych rozwiązań w modzie. Fashion Market Square to także wydarzenie wspierające lokalne środowisko artystyczne: projektantów, twórców sztuki i muzyki oraz przedstawicieli subkultur!

Premierowa edycja Fashion Market Square odbędzie się w pierwszy weekend września (5-6.09.2020) w mieście studentów i artystów we Wrocławskiej Hali IASE, 26 i 27 września przeniesiemy się do Warszawy i Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, modowego serca Polski, a w mikołajkowy weekend, 5-6 grudnia zapraszamy znów do Wrocławia na edycję świąteczna do Wrocławskiego Centrum Kongresowego – Hali Stulecia.

Wśród wystawców nie zabraknie znanych i lubianych marek modowych z całej Polski, producentów i sprzedawców biżuterii, akcesoriów i kosmetyków. W strefie eco zgromadzimy dla Ciebie firmy oferujące ubrania i akcesoria z recyklingu! Dowiedz się jak kupować odpowiedzialnie i świadomie. Już dziś zapraszamy także do udziału w świątecznej edycji targów, która odbędą się w mikołajkowy weekend 5-6 grudnia w Hali Stulecia. U nas pojęcie świąteczne zakupy nabiera zupełnie nowego znaczenia. Odwiedzający będą mieli możliwość spędzenia cudownych chwil w rodzinnej, magicznej atmosferze, przechadzając się między alejkami stworzonymi ze stoisk wystawców, a to wszystko w klimacie jarmarku bożonarodzeniowego. Zapach cynamonu, pierników i choinki umili czas najbardziej wymagającym klientom.

Więcej na www.fashionmarketsquare.pl

Źródło: materiały prasowe Fashion Market Square

Data publikacji: 14.05.2020
Przeczytaj również

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »

Targi:
SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie… więcej »

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »