Pure London otwiera się na modę męską

fot. www.purelondon.com

Już 14 lutego w Londynie rozpoczną się targi mody Pure, tym razem wzbogacone o kolekcje odzieży męskiej. Odwiedzający zapoznają się z ofertą marek ze średniej i wyższej półki cenowej, a także propozycjami znanych brytyjskich i międzynarodowych projektantów.

Pure London to jedne z ważniejszych targów mody w Wielkiej Brytanii. Mają one silną pozycję przede wszystkim w branży mody damskiej, obuwia i akcesoriów. Impreza organizowana przez i2i Events Group odbywa się w lutym i sierpniu.  Odwiedzający mogą zapoznać się tu z ofertą około 800 marek, wziąć udział w pokazach, seminariach i warsztatach.

Wśród marek z branży mody męskiej na najbliższym wydarzeniu zaprezentują się m.in.: Remus Uomo,  Affliction Clothing, Slims, Scotdibrow, AC Label, Clavon’s Wear, Hanro, Eks’kwizit, Gobi Organic, 1 Like No Other, Adamist, Balmedor Designs, Bare Skin, Bilbaoriginal, Brancaccio C, Claudio Lugli, Cristiana C, D-Rock, Double Two, Duke Clothing, Elle Emme, Eric and Sophie, Eto Demin, Fronz Leather Styles Ltd, Guide London, Harber & Dasher, Hardcore Fashion, Harrington, Hatadi Comert, I-CLIP, Imossi London, Jacksin, Jog On London, Kuna, Lighthouse Clothing, Lizard King, Marbek, Muresan Boutique, Noble Wilde, Noi Collection, Nu-Lads, Punto Blanco, Re Create, Satanic Mill, Shackleton, Waven, Wolsey, Yuuths oraz Zeha Berlin.

Impreza potrwa od 14 do 16 lutego 2016.

Data publikacji: 12.02.2016
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »