Pure London otwiera się na modę męską

fot. www.purelondon.com

Już 14 lutego w Londynie rozpoczną się targi mody Pure, tym razem wzbogacone o kolekcje odzieży męskiej. Odwiedzający zapoznają się z ofertą marek ze średniej i wyższej półki cenowej, a także propozycjami znanych brytyjskich i międzynarodowych projektantów.

Pure London to jedne z ważniejszych targów mody w Wielkiej Brytanii. Mają one silną pozycję przede wszystkim w branży mody damskiej, obuwia i akcesoriów. Impreza organizowana przez i2i Events Group odbywa się w lutym i sierpniu.  Odwiedzający mogą zapoznać się tu z ofertą około 800 marek, wziąć udział w pokazach, seminariach i warsztatach.

Wśród marek z branży mody męskiej na najbliższym wydarzeniu zaprezentują się m.in.: Remus Uomo,  Affliction Clothing, Slims, Scotdibrow, AC Label, Clavon’s Wear, Hanro, Eks’kwizit, Gobi Organic, 1 Like No Other, Adamist, Balmedor Designs, Bare Skin, Bilbaoriginal, Brancaccio C, Claudio Lugli, Cristiana C, D-Rock, Double Two, Duke Clothing, Elle Emme, Eric and Sophie, Eto Demin, Fronz Leather Styles Ltd, Guide London, Harber & Dasher, Hardcore Fashion, Harrington, Hatadi Comert, I-CLIP, Imossi London, Jacksin, Jog On London, Kuna, Lighthouse Clothing, Lizard King, Marbek, Muresan Boutique, Noble Wilde, Noi Collection, Nu-Lads, Punto Blanco, Re Create, Satanic Mill, Shackleton, Waven, Wolsey, Yuuths oraz Zeha Berlin.

Impreza potrwa od 14 do 16 lutego 2016.

Data publikacji: 12.02.2016
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »