Pure London otwiera się na modę męską

fot. www.purelondon.com

Już 14 lutego w Londynie rozpoczną się targi mody Pure, tym razem wzbogacone o kolekcje odzieży męskiej. Odwiedzający zapoznają się z ofertą marek ze średniej i wyższej półki cenowej, a także propozycjami znanych brytyjskich i międzynarodowych projektantów.

Pure London to jedne z ważniejszych targów mody w Wielkiej Brytanii. Mają one silną pozycję przede wszystkim w branży mody damskiej, obuwia i akcesoriów. Impreza organizowana przez i2i Events Group odbywa się w lutym i sierpniu.  Odwiedzający mogą zapoznać się tu z ofertą około 800 marek, wziąć udział w pokazach, seminariach i warsztatach.

Wśród marek z branży mody męskiej na najbliższym wydarzeniu zaprezentują się m.in.: Remus Uomo,  Affliction Clothing, Slims, Scotdibrow, AC Label, Clavon’s Wear, Hanro, Eks’kwizit, Gobi Organic, 1 Like No Other, Adamist, Balmedor Designs, Bare Skin, Bilbaoriginal, Brancaccio C, Claudio Lugli, Cristiana C, D-Rock, Double Two, Duke Clothing, Elle Emme, Eric and Sophie, Eto Demin, Fronz Leather Styles Ltd, Guide London, Harber & Dasher, Hardcore Fashion, Harrington, Hatadi Comert, I-CLIP, Imossi London, Jacksin, Jog On London, Kuna, Lighthouse Clothing, Lizard King, Marbek, Muresan Boutique, Noble Wilde, Noi Collection, Nu-Lads, Punto Blanco, Re Create, Satanic Mill, Shackleton, Waven, Wolsey, Yuuths oraz Zeha Berlin.

Impreza potrwa od 14 do 16 lutego 2016.

Data publikacji: 12.02.2016
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »