Salon Bielizny w Łodzi

4 marca 2017 roku, odbędzie się wiosenna edycja Salonu Bielizny. Targi będą miały miejsce w Centrum Promocji Mody przy ul. Wojska Polskiego 121 w Łodzi.

Swoje kolekcje zaprezentuje ponad 40 firm, w tym producenci kostiumów kąpielowych. Dzięki nim, choć na jeden dzień, zrobi się wakacyjnie i plażowo. Obok znanych marek, pojawią się też nowi wystawcy, których nie mieliśmy okazji do tej pory na Salonie oglądać. Na wszystkich stoiskach w CPM będzie można znaleźć mnóstwo świeżych pomysłów na rozpoczynający się sezon.

Najważniejszym punktem każdej edycji Salonu  jest pokaz bielizny, który odbędzie się w sali widowiskowej o godz. 15.30. Już sam tytuł: „Witajcie w dżungli!”, zapowiada pojawienie się propozycji związanych z naturą i podróżami, a przy tym pełnych wigoru i nowoczesności.
Kolekcje podzielone zostały na trzy wątki tematyczne: kolorowy ptak, zachód słońca nad Afryką i miejskie safari.

Salon Bielizny to wydarzenie branżowo-targowe dla producentów, dystrybutorów i sprzedawców bielizny dziennej i nocnej, rajstop, kostiumów kąpielowych i odzieży. Odbywa się w Łodzi po raz czwarty, ale, z uwagi na duże zainteresowanie wystawców i odwiedzających, organizatorzy zdecydowali się zorganizować jego wiosenną edycję.

Biorą w niej udział następujące firmy:
Anita, Ava, Babell/Babella, Cornette, Darex, Eldar, Gabriella, Gaia, Gisela, Golden Lady, Gorsenia, Gorteks, Iga, Jolidon, Jasmine/JS, Julimex, Kinga, Kleo, Konrad, Kris Line, Le Vernis, Lisca, Livia Corsetti Fashion, Mada, Marko, Mat, Mirexim Distribution, Miss Fabio, Mitex, Naturana, New Rosme, Nipplex, Panache, Pigeon, Samanta, Self, Twin Lingerie, Vamp i Veneziana.

Wystawcy zaprezentują kolekcje na wiosnę/lato 2017 i przedpremierowo na jesień 2017 roku. Organizatorzy zapraszają na targi  przede wszystkim właścicieli sklepów i butików oraz hurtowni z całego kraju.

Przygotowano też  interesujący program specjalistycznych seminariów:
•    godz. 10 ¬¬– Dobór kostiumów kąpielowych do sylwetki – poprowadzi Monika Kołodyńska, brafitterka, która często gości w telewizyjnych programach śniadaniowych;
•    godz. 12 – Jak prawidłowo dopasować bieliznę do sukni ślubnej – podpowiedzą członkinie Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu;
•    godz. 14 – O konstrukcjach biustonoszy w aspekcie profilaktyki zdrowia piersi – opowie Katarzyna Sałata z firmy Dobra Kreacja.

Strona wydarzenia:  SALON-BIELIZNY.COM

Data publikacji: 2.03.2017
Przeczytaj również

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »

Targi:
SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie… więcej »