Salon Bielizny w Łodzi

4 marca 2017 roku, odbędzie się wiosenna edycja Salonu Bielizny. Targi będą miały miejsce w Centrum Promocji Mody przy ul. Wojska Polskiego 121 w Łodzi.

Swoje kolekcje zaprezentuje ponad 40 firm, w tym producenci kostiumów kąpielowych. Dzięki nim, choć na jeden dzień, zrobi się wakacyjnie i plażowo. Obok znanych marek, pojawią się też nowi wystawcy, których nie mieliśmy okazji do tej pory na Salonie oglądać. Na wszystkich stoiskach w CPM będzie można znaleźć mnóstwo świeżych pomysłów na rozpoczynający się sezon.

Najważniejszym punktem każdej edycji Salonu  jest pokaz bielizny, który odbędzie się w sali widowiskowej o godz. 15.30. Już sam tytuł: „Witajcie w dżungli!”, zapowiada pojawienie się propozycji związanych z naturą i podróżami, a przy tym pełnych wigoru i nowoczesności.
Kolekcje podzielone zostały na trzy wątki tematyczne: kolorowy ptak, zachód słońca nad Afryką i miejskie safari.

Salon Bielizny to wydarzenie branżowo-targowe dla producentów, dystrybutorów i sprzedawców bielizny dziennej i nocnej, rajstop, kostiumów kąpielowych i odzieży. Odbywa się w Łodzi po raz czwarty, ale, z uwagi na duże zainteresowanie wystawców i odwiedzających, organizatorzy zdecydowali się zorganizować jego wiosenną edycję.

Biorą w niej udział następujące firmy:
Anita, Ava, Babell/Babella, Cornette, Darex, Eldar, Gabriella, Gaia, Gisela, Golden Lady, Gorsenia, Gorteks, Iga, Jolidon, Jasmine/JS, Julimex, Kinga, Kleo, Konrad, Kris Line, Le Vernis, Lisca, Livia Corsetti Fashion, Mada, Marko, Mat, Mirexim Distribution, Miss Fabio, Mitex, Naturana, New Rosme, Nipplex, Panache, Pigeon, Samanta, Self, Twin Lingerie, Vamp i Veneziana.

Wystawcy zaprezentują kolekcje na wiosnę/lato 2017 i przedpremierowo na jesień 2017 roku. Organizatorzy zapraszają na targi  przede wszystkim właścicieli sklepów i butików oraz hurtowni z całego kraju.

Przygotowano też  interesujący program specjalistycznych seminariów:
•    godz. 10 ¬¬– Dobór kostiumów kąpielowych do sylwetki – poprowadzi Monika Kołodyńska, brafitterka, która często gości w telewizyjnych programach śniadaniowych;
•    godz. 12 – Jak prawidłowo dopasować bieliznę do sukni ślubnej – podpowiedzą członkinie Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu;
•    godz. 14 – O konstrukcjach biustonoszy w aspekcie profilaktyki zdrowia piersi – opowie Katarzyna Sałata z firmy Dobra Kreacja.

Strona wydarzenia:  SALON-BIELIZNY.COM

Data publikacji: 2.03.2017
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »