Seek: kultowo nad Szprewą

Giełda Seek, ojczyzna sekcji „Upper streetwear“, „Progressive designers“ i „Concepts“ , wylansowana w 2009 r. jako część Premium, przeniesie się do zabytkowego budynku kultowej Areny, położonej malowniczo bezpośrednio nad Szprewą. Będzie urbanistycznie i funkcjonalnie: nie wielkość stoisk czy obroty danej marki odegrają główną rolę, lecz sam produkt, koncept i stojący za nim twórcy. Odzież męska wystąpi tam w towarzystwie kolekcji damskich oraz obuwia i akcesoriów. Dach Glashausu da natomiast schronienie trendom bardzo innowacyjnym. Strefa Innovation Lab połączy modę z technologią, prezentując szereg gadżetów lifestyle’owych i technicznych z zakresu internetu i mediów społecznościowych.

Data publikacji: 1.12.2014
Przeczytaj również

Moda:
Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje… więcej »

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »