Seek: kultowo nad Szprewą

Giełda Seek, ojczyzna sekcji „Upper streetwear“, „Progressive designers“ i „Concepts“ , wylansowana w 2009 r. jako część Premium, przeniesie się do zabytkowego budynku kultowej Areny, położonej malowniczo bezpośrednio nad Szprewą. Będzie urbanistycznie i funkcjonalnie: nie wielkość stoisk czy obroty danej marki odegrają główną rolę, lecz sam produkt, koncept i stojący za nim twórcy. Odzież męska wystąpi tam w towarzystwie kolekcji damskich oraz obuwia i akcesoriów. Dach Glashausu da natomiast schronienie trendom bardzo innowacyjnym. Strefa Innovation Lab połączy modę z technologią, prezentując szereg gadżetów lifestyle’owych i technicznych z zakresu internetu i mediów społecznościowych.

Data publikacji: 1.12.2014
Przeczytaj również

Targi:
Francuscy producenci sprzętu tekstylnego zapraszają polskie firmy

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »