Shopping Experience Powered w Galerii Mokotów

18 – 19 września w Galerii Mokotów będzie miała miejsce kolejna edycja Shopping Experience powered by Vogue – wydarzenia dla modowych pasjonatów. Weekend zostanie wypełniony atrakcjami dla wszystkich chcących odświeżyć szafę na nadchodzący sezon. Jak co roku nie zabraknie ciekawych spotkań z ekspertami z branży mody, wśród których m.in. znajdują się tak uznane osoby jak fotograf Jakub Pleśniarski, dyrektor artystyczna The Designer Gallery Kasia Sokołowska czy influencerka Red Lipstick Monster.

W przedostatni weekend września w Galerii Mokotów poszukujący inspiracji oraz śledzący najciekawsze „must-have” sezonu będą mogli skorzystać z porad stylistów modowych. Na uczestników Shopping Experiencew wybranych butikach czekać będą również prezenty i oferty specjalne.

Dodatkową gratką jest specjalny konkurs na największe zakupy w butikach biorących udział w akcji.  Zwycięzca konkursu otrzyma voucher na weekendowy pobyt w luksusowym SPA Dr Ireny Eris dla dwóch osób.

Trzecia odsłona Shopping Experience Powered by Vogue Polska w Galerii Mokotów to również możliwość zaczerpnięcia wiedzy od ekspertów branży mody. W specjalnym konkursie „Pokaż swój talent” zebrano zgłoszenia prac z 5 kategorii, spośród których jury wyłoniło finalistów. Kolejnym etapem dla nominowanych w konkursie będą warsztaty kreatywne. To tam wszyscy finaliści z pomocą mentorów stworzą prace finałowe. Prace wybrane drogą głosowania w aplikacji mobilnej „Vogue Polska”, zostaną zaprezentowane na Vogue.pl , a ich twórcy otrzymają zlecenie wykonania dedykowanego projektu dla internetowej wersji magazynu.

„Młodzi, utalentowani ludzie, którzy zostali nominowani do finału konkursu „Pokaż swój talent” będą mieli okazję do spotkania  z ekspertami z branży oraz zderzenia swoich pomysłów z bardziej doświadczonymi twórcami. To również bilet do świata profesjonalnej mody, wygrany otrzyma bowiem zlecenie na wyjątkowy projekt od redakcji on-line Vogue Polska. Świeże spojrzenie jest szczególnie potrzebne w dziedzinach kreatywnych. Konkurs pozwala młodym twórcom zaprezentować swoje idee i wprowadzić odrobinę zamętu, a branży zauważyć nowe talenty. ” – komentuje Katarzyna Sokołowska, reżyser i choreograf pokazów mody, dyrektor artystyczna The Designer Gallery w Galerii Mokotów.

Przygotowane zostaną również panele dyskusyjne oraz rozmowa na temat mediów społecznościowych w branży mody, poprowadzona przez dziennikarkę i influencerkę Harel oraz Katarzynę Pietrewicz i Bartka Gorzejewskiego z Vogue Polska.

Data publikacji: 16.09.2020
Przeczytaj również

Aktualności:
Zbliża się 13. Fashion Business Congress: E-commerce w modzie. Znamy pierwsze tematy wykładów!

16 września w Warszawie odbędzie się 13. edycja Fashion Business Congress – wydarzenia konferencyjno-wystawienniczego poświęconego w… więcej »

Aktualności:
Zapraszamy na 13. edycję Fashion Business Congress: E-commerce w modzie! Bezpłatna rejestracja dla firm z sektora fashion!

Jeśli działasz w branży mody i chcesz zwiększyć swoją sprzedaż internetową, nie możesz przegapić 13. edycji Fashion Business Congress!… więcej »

Aktualności:
Zentrada: „Stop subwencjom od UE dla Temu & Shein“

Platforma Zentrada uruchamia ogólnoeuropejską petycję w celu powstrzymania dotacji dla Temu & Shein. "Wielu naszych członków, zwłaszcza… więcej »