Sieć TXM textilmarket wystartowała w Rumunii

W Rumunii ruszył pierwszy sklep sieci dyskontowej TXM textilmarket. Do końca tego roku planowane jest otwarcie na tym rynku kolejnych trzech placówek.

Pierwszy na rynku rumuńskim market sieci dyskontowej TXM textilmarket ruszył w miejscowości Sighetu Marmatiei w północnej części kraju, tuż przy granicy z Ukrainą. „Rumunia jest naturalnym kierunkiem naszej ekspansji. Wiążemy z tym rynkiem duże nadzieję i planujemy otwieranie tam kolejnych placówek” – powiedział Lech Przemieniecki, prezes TXM SA. Do końca tego roku na rynku rumuńskim planowane jest uruchomienie kolejnych trzech marketów. „W przygotowaniu mamy także kolejne lokalizacje, które systematycznie będą otwierane w przyszłym roku” – dodał Lech Przemieniecki.

Aktualnie sieć TXM textilmarket liczy ponad 330 sklepów. Uruchomiony w Rumunii market jest dziesiątą zagraniczną placówką tej sieci. Pozostałe działają na rynku czeskim i słowackim.

TXM textilmarket oferuje szeroki wybór ubrań codziennego użytku, akcesoriów i tekstyliów domowych w konkurencyjnych cenach. Atrakcyjny i bogaty wachlarz produktów marki TXM textilmarket daje kupującym poczucie racjonalnie wykorzystanej okazji.

Data publikacji: 18.11.2015
Przeczytaj również

Aktualności:
Tarcza antykryzysowa: ZPPHiU chwali autopoprawkę i krytykuje centra handlowe

Przegłosowana przez Sejm autopoprawka dotycząca tarczy antykryzysowej przynosi korzystne rozwiązania z punktu widzenia Związku Polskich… więcej »

Aktualności:
PRCH wspiera postulaty Rzecznika MŚP w sprawie ochrony miejsc pracy i dopłat do czynszów w zamkniętych placówkach

Trwają konsultacje rządowego programu “tarczy antykryzysowej”. W rozmowach z Ministerstwem Rozwoju, Polska Rada Centrów Handlowych wraz z… więcej »

Aktualności:
Od miseczki do maseczki

Firma Corin, specjalizująca się w produkcji bielizny i kostiumów kąpielowych,… więcej »