Sieć TXM textilmarket wystartowała w Rumunii

W Rumunii ruszył pierwszy sklep sieci dyskontowej TXM textilmarket. Do końca tego roku planowane jest otwarcie na tym rynku kolejnych trzech placówek.

Pierwszy na rynku rumuńskim market sieci dyskontowej TXM textilmarket ruszył w miejscowości Sighetu Marmatiei w północnej części kraju, tuż przy granicy z Ukrainą. „Rumunia jest naturalnym kierunkiem naszej ekspansji. Wiążemy z tym rynkiem duże nadzieję i planujemy otwieranie tam kolejnych placówek” – powiedział Lech Przemieniecki, prezes TXM SA. Do końca tego roku na rynku rumuńskim planowane jest uruchomienie kolejnych trzech marketów. „W przygotowaniu mamy także kolejne lokalizacje, które systematycznie będą otwierane w przyszłym roku” – dodał Lech Przemieniecki.

Aktualnie sieć TXM textilmarket liczy ponad 330 sklepów. Uruchomiony w Rumunii market jest dziesiątą zagraniczną placówką tej sieci. Pozostałe działają na rynku czeskim i słowackim.

TXM textilmarket oferuje szeroki wybór ubrań codziennego użytku, akcesoriów i tekstyliów domowych w konkurencyjnych cenach. Atrakcyjny i bogaty wachlarz produktów marki TXM textilmarket daje kupującym poczucie racjonalnie wykorzystanej okazji.

Data publikacji: 18.11.2015
Przeczytaj również

Aktualności:
Marcin Piechocki powołany na członka zarządu LPP

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy polskiej spółki odzieżowej LPP, podczas posiedzenia w dniu 29 czerwca br. powołało do zarządu spółki… więcej »

Aktualności:
Co nowego w branży mody?
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Moda i Innowacyjne Tekstylia nie zwalnia tempa i cały czas pracuje na rzecz sektora. Naszym nadrzędnym celem jest dostosowanie wiedzy,… więcej »
Aktualności:
Dorota Gardias ambasadorką marki Affect

Efektem współpracy marki Affect i Doroty Gardias, jednej z najbardziej znanych polskich osobowości telewizyjnych, jest Butterfly. Paleta… więcej »