Sklep tymczasowy w centrum handlowym

31 maja w Warszawie odbędzie się jedyne w Polsce szkolenie poświęcone formatom sklepów tymczasowych – Pop-up Forum. Tematem tegorocznej, trzeciej edycji wydarzenia będą pop-up’y realizowane w centrach handlowych.

Coroczne, całodniowe wydarzenie, które dostarcza zainteresowanym kompleksowej wiedzy o pop-up’ach to odpowiedź firmy Promedia Jerzy Osika na rosnące zainteresowanie sklepami tymczasowymi w Polsce. Pierwsze Pop-up Forum w formule konferencji odbyło się jesienią 2015 roku, przedstawiając uczestnikom najważniejsze informacje o tym, po co tworzy się sklepy pop-up oraz przybliżając najlepsze praktyki z różnych stron świata. Podczas drugiej edycji, tym razem już w formie praktycznego szkolenia, można było poznać jeszcze więcej szczegółów na temat fenomenu sklepów tymczasowych. Najbliższe wydarzenie jest kontynuacją tego cyklu, skupioną tym razem na realizacji pop-up’ów w centrach handlowych.

Szkolenie poprowadzą: Jerzy Osika, prezes Promedia, ekspert ds. retailu i sklepów pop-up,  Milena Falicka, Operational Manager Poland w Mytiful Sp. z o.o.,  która jako jedna z pierwszych osób w kraju zajmowała się wprowadzaniem na polski rynek formatu sklepów tymczasowych do centrów handlowych, a także Agnieszka Chabrzyk z Business Factory, uznany autorytet w dziedzinie mediów społecznościowych.

Podczas Pop-up Forum można będzie dowiedzieć się m.in.:

  • z kim współpracować i jak, by zyskać klientów dzięki sklepom  tymczasowym w centrach handlowych,
  • w jaki sposób zadbać o najlepszą lokalizację,
  • co zrobić, by zwiększyć liczbę klientów dzięki mediom społecznościowym,
  • jak efektywnie wykorzystać narzędzia visual merchandisingu, marketingu sensorycznego i aktywnej sprzedaży.

Z uczestnictwa w szkoleniu najbardziej skorzystają:

  • ci, którzy poprzez sklepy tymczasowe chcą dotrzeć do klientów odwiedzających centra handlowe (m.in.: producenci, importerzy, właściciele sklepów stacjonarnych i internetowych, sieci detaliczne, projektanci),
  • centra handlowe, które dzięki pop-up’om pragną uatrakcyjnić swoją ofertę, zwiększyć odwiedzalność (footfall), kreować wizerunek, zoptymalizować wykorzystanie oferowanej powierzchni handlowej (unikając np. źle postrzeganych przez klientów pustostanów),
  • firmy, które chcą się rozwijać świadcząc usługi sklepom pop-up (m.in. w zakresie wyposażenia sklepów, visual merchandisingu, marketingu, najmu powierzchni).

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: http://popupforum.pl/ oraz dokonać opłaty do 30.05.2017.

Cena udziału:

1 osoba: 490,00 PLN (netto + 23% VAT)

2. osoba i każda następna: 390,00 PLN (netto + 23% VAT)

Więcej informacji pod numerem telefonu: 22 559 39 61.

Data publikacji: 9.05.2017
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszają nabory na dofinansowania do szkoleń dla branży mody. Dowiedz się, jak skorzystać

Uruchomiono dodatkowe środki na program dofinansowań „Przepis na Rozwój – Kompetencje szyte na miarę 2” Nabory startują już 03.10.2022… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Retail Challenge Poland 2023: IV Forum Liderów Handlu off & on-line

10 najważniejszych wyzwań handlu detalicznego w dobie transformacji cyfrowej i nowych modeli biznesowych. 28-29 września 2022 r., Hotel… więcej »

Aktualności:
Wyczerpują się nabory na dofinansowane szkolenia i doradztwo. Jak jeszcze z nich skorzystać?

W tym roku kończy się wiele programów dofinansowań do usług rozwojowych dla firm. W niektórych województwach można jeszcze startować w… więcej »