Świąteczny pop-up store marki Recman w centrum handlowym Westfield Arkadia

W dniach 24.11-24.12 w Westfield Arkadia w Warszawie polska marka mody męskiej Recman wystawia wyjątkowy pop-up z dedykowaną ofertą męskich prezentów.

Kompaktowe stoisko na powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych od Recman to miejsce dedykowane osobom poszukującym męskich prezentów. Zostało zlokalizowane na poziomie 1 tuż przy wjeździe schodami z poziomu 0, naprzeciwko sklepu Notino. Na stoisku profesjonalni styliści Recman oferują swoją pomoc w wyborze wyjątkowego upominku. Na potrzeby tego projektu zostały przygotowane dedykowane zestawy prezentowe oraz liczne dodatki i akcesoria z motywami świątecznymi. Uwagę zwracają również m.in. stylowy neon z napisem Męskie prezenty oraz ekran, na którym wyświetlane są aktualne propozycje prezentowe. Całośc została zaprojektowana spójnie z aktualnymi shop conceptem Recman.

– Grudzień to czas podsumowań całego roku. W naszej strategii na 2022 roku zaplanowaliśmy realizację projektu pop-up’ów w galeriach handlowych. Po edycji wiosenno-letniej, tym razem postawiliśmy na ofertę męskich upominków w jednej z największych galerii handlowych w Polsce.   Od podstaw zaprojektowaliśmy dedykowane stoisko, które wzbudza zainteresowanie osób odwiedzających centrum – zarówno ze względu na atrakcyjną ofertę, jak i elegancki design.  W przyszłym roku poza nowymi otwarciami salonów firmowych planujemy kontynuację projektu pop-up’ów w kolejnych lokalizacjach – powiedział Roman Tulwin, założyciel marki i Prezes Zarządu Recman Sp. z o.o.

Recman to polska marka oferująca odzież, obuwie i akcesoria dla mężczyzn. Firma prowadzi sprzedaż w blisko 80 salonach firmowych na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym: www.Recman.pl

Data publikacji: 6.12.2022
Przeczytaj również

Aktualności:
Firma edrone pozyskała 20 mln na rozwój w Polsce i Brazylii

edrone – firma tworząca system Marketing Automation i CRM dedykowany dla e-commerce ogłosiła kolejną rundę finansowania. Fundusze, w tym… więcej »

Aktualności:
Ranking blogów w e-commerce dla branży moda. Sprawdź, kto jest liderem

Sklepy internetowe z branży modowej mają na swoich blogach średnio 683 opublikowane artykuły, które generują około 48 tys. odwiedzin… więcej »

Aktualności:
Pierwsze zagraniczne Centrum Dystrybucyjne LPP Logistics rozpoczęło działalność operacyjną w Rumunii

LPP Logistics uruchomiło w Rumunii pierwsze zagraniczne Centrum Dystrybucyjne zaledwie po roku od rozpoczęcia jego budowy. Magazyn wzmocni sieć… więcej »