Szwalnia 2017 – Tylko dla Profesjonalistów

Szwalnia 2016, fot. Maciej Piasta

29 września 2016 roku na terenie Centrum Promocji Mody przy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się XIII edycja imprezy seminaryjno-wystawienniczej Szwalnia 2017. W trakcie spotkania prezentowane będą nowe rozwiązania dla branży tekstylnej, meblarskiej, automotive oraz odzieży technicznej.

Goście będą mieli możliwość uczestniczyć w seminariach biznesowych z zakresu innowacji technologicznych oraz komunikacji. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na szkolenia technologiczne stworzona zostanie strefa prezentacji problematycznych procesów linii produkcyjnej. W trakcie spotkania można będzie skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów. W części wystawienniczej organizatorzy przygotowali szeroką ofertę maszyn szwalniczych, urządzeń krojczych, nici, wkładów barkowych oraz dodatków odzieżowych i meblarskich.

Zapraszamy przedstawicieli firm produkcyjnych, projektantów, uczniów i studentów szkół projektowych. Wstęp na imprezę dla osób z branży jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

 

Szwalnia 2017 – Tylko dla Profesjonalistów

29.09.2016, Centrum Promocji Mody przy ASP w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121.

Godziny otwarcia: 10.00 – 18.00

szwalnia@szwalnia.biz

www.szwalnia.biz

Data publikacji: 18.08.2016
Przeczytaj również

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »

Targi:
SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie… więcej »