Szwalnia 2017 – Tylko dla Profesjonalistów

Szwalnia 2016, fot. Maciej Piasta

29 września 2016 roku na terenie Centrum Promocji Mody przy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się XIII edycja imprezy seminaryjno-wystawienniczej Szwalnia 2017. W trakcie spotkania prezentowane będą nowe rozwiązania dla branży tekstylnej, meblarskiej, automotive oraz odzieży technicznej.

Goście będą mieli możliwość uczestniczyć w seminariach biznesowych z zakresu innowacji technologicznych oraz komunikacji. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na szkolenia technologiczne stworzona zostanie strefa prezentacji problematycznych procesów linii produkcyjnej. W trakcie spotkania można będzie skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów. W części wystawienniczej organizatorzy przygotowali szeroką ofertę maszyn szwalniczych, urządzeń krojczych, nici, wkładów barkowych oraz dodatków odzieżowych i meblarskich.

Zapraszamy przedstawicieli firm produkcyjnych, projektantów, uczniów i studentów szkół projektowych. Wstęp na imprezę dla osób z branży jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

 

Szwalnia 2017 – Tylko dla Profesjonalistów

29.09.2016, Centrum Promocji Mody przy ASP w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121.

Godziny otwarcia: 10.00 – 18.00

szwalnia@szwalnia.biz

www.szwalnia.biz

Data publikacji: 18.08.2016
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »