Szwalnia 2020 Tylko dla Profesjonalistów

26 i 27 września 2019 r. w łódzkim Centrum Promocji Mody odbędzie się XV edycja Szwalni Tylko dla Profesjonalistów. To specjalistyczne wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli producentów Przemysłu Mody i Innowacyjnych Tekstyliów, projektantów oraz szkół branżowych.

W trakcie dwudniowych spotkań istnieje możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, uczestniczenia w szkoleniach i konsultacjach technologicznych.  W programie nie zabraknie również seminariów produktowych przygotowanych przez wystawców. W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencji poświęconej największym wyzwaniom producentów, zmieniającym się trendom oraz kierunkom rozwoju branży.

Od lat zarówno wystawcy jak i goście odwiedzający imprezę podkreślają, że Szwalnia Tylko dla Profesjonalistów jest najskuteczniejszą platformą wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji handlowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
Więcej informacji na www.szwalnia.biz

Data publikacji: 19.09.2019
Przeczytaj również

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »

Szkolenia i konferencje:
Wiodący eksperci przemysłu włókienniczego wygłoszą prezentacje na forach ITMA

Podczas targów ITMA 2023, które odbędą się w Mediolanie w czerwcu tego roku, zorganizowane zostaną ponownie dwa fora branżowe poświęcone… więcej »