Szwalnia 2020 Tylko dla Profesjonalistów

26 i 27 września 2019 r. w łódzkim Centrum Promocji Mody odbędzie się XV edycja Szwalni Tylko dla Profesjonalistów. To specjalistyczne wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli producentów Przemysłu Mody i Innowacyjnych Tekstyliów, projektantów oraz szkół branżowych.

W trakcie dwudniowych spotkań istnieje możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, uczestniczenia w szkoleniach i konsultacjach technologicznych.  W programie nie zabraknie również seminariów produktowych przygotowanych przez wystawców. W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencji poświęconej największym wyzwaniom producentów, zmieniającym się trendom oraz kierunkom rozwoju branży.

Od lat zarówno wystawcy jak i goście odwiedzający imprezę podkreślają, że Szwalnia Tylko dla Profesjonalistów jest najskuteczniejszą platformą wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji handlowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
Więcej informacji na www.szwalnia.biz

Data publikacji: 19.09.2019
Przeczytaj również

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »

Targi:
SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie… więcej »

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »