Szwalnia 2020 Tylko dla Profesjonalistów

26 i 27 września 2019 r. w łódzkim Centrum Promocji Mody odbędzie się XV edycja Szwalni Tylko dla Profesjonalistów. To specjalistyczne wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli producentów Przemysłu Mody i Innowacyjnych Tekstyliów, projektantów oraz szkół branżowych.

W trakcie dwudniowych spotkań istnieje możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, uczestniczenia w szkoleniach i konsultacjach technologicznych.  W programie nie zabraknie również seminariów produktowych przygotowanych przez wystawców. W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencji poświęconej największym wyzwaniom producentów, zmieniającym się trendom oraz kierunkom rozwoju branży.

Od lat zarówno wystawcy jak i goście odwiedzający imprezę podkreślają, że Szwalnia Tylko dla Profesjonalistów jest najskuteczniejszą platformą wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji handlowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
Więcej informacji na www.szwalnia.biz

Data publikacji: 19.09.2019
Przeczytaj również

Targi:
Zbliża się 8. edycja targów dla producentów odzieży Fast Textile

W dniach 15-17 listopada 2022 w PTAK Warsaw Expo odbędzie się ósma edycja Fast Textile. Wśród wystawców zaprezentują się m.in. dostawcy… więcej »

Targi:
RetailShow 2022 – targi wyposażenia dla sklepów

Przedstawiciele branży handlowej spotkają się 23-24 listopada br. na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Sklepów RetailShow w Centrum EXPO… więcej »

Targi:
Premium Berlin: Dokąd zmierza branża fashion. Trendy, innowacje i inspiracje

Po 2,5-letniej przerwie w końcu powróciły międzynarodowe targi w Berlinie - Premium… więcej »