Szwalnia 2020 Tylko dla Profesjonalistów

26 i 27 września 2019 r. w łódzkim Centrum Promocji Mody odbędzie się XV edycja Szwalni Tylko dla Profesjonalistów. To specjalistyczne wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli producentów Przemysłu Mody i Innowacyjnych Tekstyliów, projektantów oraz szkół branżowych.

W trakcie dwudniowych spotkań istnieje możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, uczestniczenia w szkoleniach i konsultacjach technologicznych.  W programie nie zabraknie również seminariów produktowych przygotowanych przez wystawców. W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencji poświęconej największym wyzwaniom producentów, zmieniającym się trendom oraz kierunkom rozwoju branży.

Od lat zarówno wystawcy jak i goście odwiedzający imprezę podkreślają, że Szwalnia Tylko dla Profesjonalistów jest najskuteczniejszą platformą wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji handlowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
Więcej informacji na www.szwalnia.biz

Data publikacji: 19.09.2019
Przeczytaj również

Targi:
Targi Mody Poznań z Targiem Ekologicznym

Poznańskie targi odzieży i obuwia zostały przesunięte na późniejszy termin (29-30 sierpnia) i połączone z Letnim Targiem Ekologicznym.… więcej »

Targi:
Targi ILM Offenbach odwołane

Najbliższa edycja targów artykułów skórzanych ILM w Offenbach została odwołana. Impreza była zaplanowana na 5 - 7 września… więcej »

Targi:
Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz… więcej »