Targi Franczyza 2015

Targi Franczyza 2015 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie to miejsce dla tych, którzy chcą mieć własną firmę, ale nie mają pomysłu na biznes. Targi odbędą się w dniach 15-17 października 2015.

Na imprezie będą obecni przedstawiciele aż 150 firm franczyzowych, którzy poszukują partnerów do współpracy pod znaną marką. Odwiedzający będą mieli do wyboru franczyzy z kilkunastu branż. O uwagę przyszłych franczyzobiorców będą konkurować restauratorzy, przedstawiciele branży bankowej, artykułów spożywczych, odzieżowych czy motoryzacyjnych. Targi Franczyzy odwiedza co roku około 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych biznesem na licencji.

Dla osób, które o franczyzie chcą się dowiedzieć więcej organizatorzy przygotowali Forum Edukacyjne. To cykl wykładów prowadzonych przez ekspertów i ludzi biznesu, którzy podpowiedzą czym się kierować przy wyborze pomysłu na biznes i ile można na nim zarobić.

Pełna lista wystawców jest dostępna na Franczyza.pl

Data publikacji: 3.09.2015
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »