Targi Franczyza 2015

Targi Franczyza 2015 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie to miejsce dla tych, którzy chcą mieć własną firmę, ale nie mają pomysłu na biznes. Targi odbędą się w dniach 15-17 października 2015.

Na imprezie będą obecni przedstawiciele aż 150 firm franczyzowych, którzy poszukują partnerów do współpracy pod znaną marką. Odwiedzający będą mieli do wyboru franczyzy z kilkunastu branż. O uwagę przyszłych franczyzobiorców będą konkurować restauratorzy, przedstawiciele branży bankowej, artykułów spożywczych, odzieżowych czy motoryzacyjnych. Targi Franczyzy odwiedza co roku około 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych biznesem na licencji.

Dla osób, które o franczyzie chcą się dowiedzieć więcej organizatorzy przygotowali Forum Edukacyjne. To cykl wykładów prowadzonych przez ekspertów i ludzi biznesu, którzy podpowiedzą czym się kierować przy wyborze pomysłu na biznes i ile można na nim zarobić.

Pełna lista wystawców jest dostępna na Franczyza.pl

Data publikacji: 3.09.2015
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »