Targi Franczyza 2015

Targi Franczyza 2015 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie to miejsce dla tych, którzy chcą mieć własną firmę, ale nie mają pomysłu na biznes. Targi odbędą się w dniach 15-17 października 2015.

Na imprezie będą obecni przedstawiciele aż 150 firm franczyzowych, którzy poszukują partnerów do współpracy pod znaną marką. Odwiedzający będą mieli do wyboru franczyzy z kilkunastu branż. O uwagę przyszłych franczyzobiorców będą konkurować restauratorzy, przedstawiciele branży bankowej, artykułów spożywczych, odzieżowych czy motoryzacyjnych. Targi Franczyzy odwiedza co roku około 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych biznesem na licencji.

Dla osób, które o franczyzie chcą się dowiedzieć więcej organizatorzy przygotowali Forum Edukacyjne. To cykl wykładów prowadzonych przez ekspertów i ludzi biznesu, którzy podpowiedzą czym się kierować przy wyborze pomysłu na biznes i ile można na nim zarobić.

Pełna lista wystawców jest dostępna na Franczyza.pl

Data publikacji: 3.09.2015
Przeczytaj również

Moda:
Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje… więcej »

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »