Targi mody pod Warszawą

We wrześniu podwarszawskim Nadarzynie, w halach Ptak Warsaw Expo odbyły się po raz pierwszy w nowej lokalizacji Międzynarodowe Targi Mody Fast Fashion, które do tej pory były organizowane w Rzgowie. Zainwestowano w pokazy znanych projektantów, obecność blogerek i celebrytów oraz uruchomiono równoległe targi kosmetyczne Beauty Days, co przełożyło się na zainteresowanie wydarzeniami klientów ostatecznych.

Podczas wrześniowej edycji Fast Fashion swoje pokazy zaprezentowali m.in. Eva Minge, Maciej Zień, Agatha Ruiz de la Prada, Michał Starost, Mariola Turbiarz czy uczestniczka pierwszej polskiej edycji Project Runway, Milita Nikonorov. Na wybiegu odbył się też pokaz bielizny Playboy Fashion Night. Wśród zaproszonych blogerek znalazły się m.in. Jessica Mercedes, Macademian Girl i Red Lipstick Monster, które wzięły udział w debacie na temat polskiej blogosfery. Wieczorną galę poprowadzili Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, a dla gości zaśpiewała Margaret.
Podczas targów można było zobaczyć także pokazy propozycji polskich producentów, m.in. tych działających na co dzień w Nadarzynie, a także młodych projektantów. Dodatkowo na wybiegu zaprezentowano stylizacje Evy Minge i Macieja Zienia stworzone na bazie kolekcji ptakmoda.com.
Tradycją Targów Mody jest rozdanie Złotych Manekinów. Tym razem uhonorowano nimi marki: Cocomore, L’Attore, Blue Shadow, S.Moriss, Lola i Lemonada. Z kolei najzdolniejsi młodzi projektanci zostali wyróżnieni nagrodami Young Fashion Awards, które wręczyła Anna Fendi.

Data publikacji: 12.10.2016
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »