Targi Mody Poznań, 5-6.03.2019 r.

Targi Mody Poznań to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych dla branży mody w Polsce. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich, którzy szukają oryginalnych kolekcji odzieży do swojego sklepu, są fanami polskich projektantów i producentów, poszukują inspiracji i podążają za trendami.

Targi Mody Poznań to wydarzenie o kontraktacyjnym charakterze, na których prezentowane są pełne kolekcje odzieży, począwszy od spodni, koszul, sukienek, płaszczy przez obuwie, paski, torebki, kapelusze, a skończywszy na skarpetkach i biżuterii. Producenci i dystrybutorzy podczas najbliższej edycji targów zaprezentują na terenie Targów Poznańskich trendy na sezon wiosna-lato 2019 oraz jesień-zima 2019/2020. Odwiedzający zaś przedsiębiorcy i projektanci, podczas dwóch dni targowych podejmą decyzję, co się znajdzie na wieszakach i półkach sklepowych w najbliższym czasie.

Czego można się zatem spodziewać? Wielobarwnych strojów, nasyconych kolorów, printów, jeansów, ale także naturalnych beży i zwiewnych materiałów. Niski obcas, kolorowe sznurówki, torebki przepasane na biodrach, biżuteria z dodatkiem kryształu, to i wiele innych będzie królowało w nadchodzącym sezonie. Klasyka będzie się przeplatać z egzotyką a moda codzienna z ekstrawagancją.

A co poza ekspozycją?

Kongres fachowców „Internet w modzie, moda w internecie”
5.03.2019 r. 9.00 – 13.00, Sala Ziemi

Pierwszego dnia targów odbędzie się spotkanie, podczas którego eksperci porozmawiają o przyszłości branży mody warunkowanej nowymi technologiami, w której e-commerce i m-commerce oraz media społecznościowe wymuszają zmianę podejścia i koncepcji biznesowej. W jednym miejscu i czasie będzie można spotkać przedstawicieli szeroko pojętej branży mody m.in.: przedstawicieli uczelni artystycznej, instytucji kultury i sztuki, prawników, dziennikarzy modowych, reprezentanta jednej z najbardziej popularnych w Polsce wirtualnej galerii handlowej, eksperta ds. realizacji kompleksowych kampanii e-mail, SMS i mobile push oraz właścicielkę showroom, unikalnego miejsca, dostarczającego najnowsze kolekcje od wielu marek. Tematy, jakie zostaną podjęte przez gości to m.in.:

 • Kształcenie projektantów, a rzeczywistość Jak polskie uczelnie przygotowują studentów do funkcjonowania w branży mody.
 • Rola instytucji w promowaniu mody i przemysłu odzież Miejsce, jako forma promocji.
  Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
 • Rola mediów internetowych i społecznościowych w kreowaniu popytu na marki modowe
  i lansowaniu trendów. Wirtualna Polska
 • M-commers, czyli innowacyjne rozwiązania w sprzedaży internetowej. pl
 • Jak za pośrednictwem mailingu, SMS i powiadomień push budować świadomość klientów wokół marki? Skuteczne kampanie w branży modowej. Redlink
 • Organizacja targów, jako skuteczne narzędzie marketingowe i ich znaczenie dla rozwoju marki odzież MTP
 • Showroom, jako pośrednik między firmą odzieżową, butikiem, internetem, a „Kowalskim”. Vertigo Fashion Management
 • Moda w internecie a prawo – szanse i zagrożenia. WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Sp. k.

Gala Polskiej Mody oraz pokazy handlowe

Nieodzowną częścią targów są pokazy najnowszych kolekcji odzieży. Pierwszego dnia, podczas wieczornej gali, przy akompaniamencie Anny Karwan będzie można poznać trendy na wiosnę-lato 2019 oraz jesień-zimę 2019/2020 lansowane przez polskich producentów. Wydarzenie uświetni finałowy pokaz sukni ślubnych autorstwa Agnieszki Światły. Drugiego dnia na wybiegu podczas pokazów handlowych pojawią się modele i modelki prezentujący najnowsze kolekcje wystawców. Zobaczymy także projekty studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego w Radomiu.

Moda oczami stylistek Novamoda.pl

Poszukiwanie własnego stylu może być inspirujące. Podczas spotkania z Novamoda.pl będzie można poznać sztuczki i sekrety profesjonalistek, dowiedzieć się jak dobrać odpowiedni strój do sylwetki, jak wyeksponować zalety i ukryć mankamenty figury oraz jakie kolory są najlepsze dla danego typu urody. Podczas konsultacji i wspólnych dyskusji uczestnicy zostaną wprowadzeni w tajniki mody i piękna. Spotkanie z Novomoda.pl, to także szansa na zdobycie cennych nagród.

Bilet na Targi Mody Poznań dla osób związanych z branżą mody jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line lub na miejscu w kasach.

Więcej informacji na: www.targimodypoznan.pl 

Data publikacji: 13.02.2019
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »