Targi mody WOW Fashion nadchodzą!

1 września 2019 na PGE Narodowym odbędzie się święto mody. A to za sprawą targów WOW Fashion. Organizatorzy zapowiadają, że zgromadzą kolekcje 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki.

Na WOW Fashion pojawią się młodzi polscy projektanci, którzy oferują wysoką jakość produktów. Będzie można poznać kolekcje takich marek jak Venis czy Maja Tomanik. WOW Fashion to także marki, które osiągnęły status premium i są liderami w branży. Specjalnie dla nich przygotowano strefę VIP, w której spotkać będzie można m. in. projektantkę Lidię Kalitę. Dla konsumenta targi będą idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami polskich projektantów oraz zakupu wyjątkowych produktów.

Poza strefą wystawienniczą na targach WOW Fashion odbędzie się szereg atrakcji:

•    STREFA ZDROWIA i URODY, w której zarówno panie i jak panowie będą mieli okazję skorzystać z usług stylistów, makijażystów oraz fryzjerów z firmy ION Hair Design, spotkać się ze stylistką mody, zadbać o paznokcie czy poznać nowinki z zakresu medycyny estetycznej.

•    POKAZY MODY najnowsze kolekcje 10 polskich projektantów; pokazy poprowadzi reżyserka Magda Brojewska, która ma doświadczenie w organizacji pokazów dla projektantów z całego świata.

•    SCENA GŁÓWNA na której odbędą się spotkania z gwiazdami i gośćmi specjalnymi, wykłady motywacyjne oraz panel dyskusyjny m.in. z Joanną Jabłczyńską, która opowie o prawie w modzie.

•    WOW FASHION AWARDS rozstrzygnięcie konkursu dedykowanego młodym polskim projektantom, w tym pokazy kolekcji 6 finalistów. Głównym partnerem konkursu jest Viamoda Szkoła Wyższa.

Innowacją targów WOW Fashion będzie również strefa konferencji:

•    AKADEMIA STYLU

Ciekawostki i porady z zakresu mody, dietetyki i urody, m.in: dlaczego zdrowy styl życia jest WOW i najnowsze trendy wśród zabiegów medycyny estetycznej.

Wykłady poprowadzą Magda Foeller – trenerka i osobowość branży fitness, a także międzynarodowa specjalistka oraz dyplomowana trenerka kosmetologii i medycyny estetycznej z 13 letnim doświadczeniem w branży beauty Urszula Kłyszewicz.

•    AKADEMIA PROJEKTANTA

Konferencja skierowana do polskich marek oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swój brand, poruszająca najważniejsze aspekty zarządzania marką modową, takie jak: narzędzia promocji marek, przyszłość influencer marketingu czy haute decoration przestrzeni osobistej.

Konferencję poprowadzą m.in. Emilia Poszwa i Agata Brodzka z agencji beauty&fashion Platinum Cast oraz Dominika J. Rostocka architekt, designer i kreator marek, właścicielka pracowni projektowej DR oraz Galerii Sztuki Użytkowej Bagatelle w Warszawie.

Patronami wydarzenia są m.in. RMF MAXXX –wyłączny patron radiowy, uczelnia Viamoda – patron medialny oraz jury konkursu WOW Fashion Awards. Patronatem medialnym objął targi również portal Fashionbusiness.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja International Center of Events II Sp. z o.o.

Więcej informacji na: www.targiwowfashion.pl

wow-fashion-targi-dla-projektantow-mody-w-polsce

Data publikacji: 2.07.2019
Przeczytaj również

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »

Targi:
SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie… więcej »