Targi toreb i dodatków ILM Offenbach wcześniej

Targi ILM w Offenbach zmieniają termin. Wiosenna edycja zostaje przesunięta z marca na 16–18 lutego 2019. W jej ramach swoje kolekcje toreb, akcesoriów i galanterii skórzanej, a także artykuły podróżnicze, biznesowe i szkolne na sezon 2019/20 zaprezentuje około 300 wystawców.

Jak tłumaczą organizatorzy, przesunięcie terminu targów o trzy tygodnie do przodu to ukłon w stronę kupców, którzy dzięki zgraniu dat ILM z terminem włoskich targów obuwia Micam (różnica między nimi wyniesie dwa dni), będą mogli wygodniej rozplanować sobie podróż po Europie oszczędzając czas i pieniądze. – Wczesna data wpisze się w oczekiwania kupców i sprawi, że łatwiej będzie wszystkim zainteresowanym zaplanować swoje harmonogramy – tłumaczy Arnd Hinrich Kappe, dyrektor Messe Offenbach.

Na pewno nowy termin został dobrze przyjęty przez wystawców, ponieważ powierzchnia ekspozycyjna została jak zwykle w całości wynajęta. Na 13 000 mkw., które oferują targi w Offenbach, zaprezentują się zarówno nowe marki, jak i renomowane firmy wystawiające się tu od lat. Nie zabraknie też dużych międzynarodowych brandów.

Targi ILM w Offenbach stanowią nie tylko platformę zamówień, ale oferują również atrakcyjny program towarzyszący. Podczas najbliższej edycji do prezentacji trendów i pokazów mody dołączy nowe wydarzenie networkingowe „Get-together” organizowane w niedzielę. Będzie ono, obok tradycyjnej imprezy w sobotę wieczorem, okazją dla wystawców i zwiedzających do spotkania się i rozmów przy drinku na koniec pracowitego targowego dnia.

Godziny otwarcia: 16–18 lutego  2019, g. 9 -18
Więcej informacji, bilety: ww.ilm-offenbach.de

Data publikacji: 16.01.2019
Przeczytaj również

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »

Targi:
SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie… więcej »