Techconfex dla przemysłu lekkiego

fot. www.techconfex.pl

13-14 kwietnia 2016 r. w Łodzi obędzie się druga edycja Targów Maszyn, Technologii i Surowców do Produkcji Odzieży, Tapicerki i Konfekcji Technicznej Techconfex. Premiera imprezy miała miejsce w 2014 roku. Przyciągnęła wtedy dużą liczbę odwiedzających oraz zebrała pozytywne opinie wśród wystawców. Wydarzenie odbywa się w cyklu dwuletnim, naprzemiennie z targami Texprocess we Frankfurcie.

Techconfex to platforma spotkań dla specjalistów i przedstawicieli z branży. Jest to okazja do zapoznania się z wiodącymi rozwiązaniami technologicznymi, jak i biznesowymi dla przemysłu tekstylnego. Prezentowane maszyny, urządzenia oraz surowce obejmują szerokie spektrum całego łańcucha przygotowania i wykonania produkcji. Wśród wystawców znajdują się producenci i wiodący dystrybutorzy znanych światowych marek. Znajdziemy tu również systemy informatyczne i nowe technologie stosowane w przemyśle.

Podczas edycji 2016 odbędzie się po raz pierwszy Giełda Zleceń – na specjalnym stoisku będzie można skorzystać z bazy kontaktów firm wykonujących i zlecających szycie, wszystko przy profesjonalnym wsparciu doradców z serwisu factorybox.pl. Będzie to świetna okazja do znalezienia sprawdzonych partnerów biznesowych. W programie targów znajdą się również panele dotyczące pozyskiwania środków UE na rozwój przedsiębiorstw i inwestycje. Będzie można również zdobyć wiedzę na temat możliwości i sposobów zatrudniania pracowników produkcyjnych z krajów Europy Wschodniej. Wszystkie panele będą prowadzone przez specjalistów i praktyków stawiających na biznesowy wymiar informacji.

Więcej na: http://www.techconfex.pl/

Data publikacji: 29.03.2016
Przeczytaj również

Targi:
Premium Berlin: Dokąd zmierza branża fashion. Trendy, innowacje i inspiracje

Po 2,5-letniej przerwie w końcu powróciły międzynarodowe targi w Berlinie - Premium… więcej »

Moda:
Recman i Modny Tata z wizytą na włoskich targach mody męskiej Pitti Uomo we Florencji

Jak co roku w połowie czerwca w słonecznej Florencji odbyły się najsłynniejsze targi mody męskiej – Pitti Uomo. Ich historia ma swoje… więcej »

Targi:
Texprocess: Sprawdź, dokąd zmierza przemysł mody. Poznaj innowacje i trendy

W dniach 21-24.06.2022 we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Texprocess - targów nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii do… więcej »