Techconfex dla przemysłu lekkiego

fot. www.techconfex.pl

13-14 kwietnia 2016 r. w Łodzi obędzie się druga edycja Targów Maszyn, Technologii i Surowców do Produkcji Odzieży, Tapicerki i Konfekcji Technicznej Techconfex. Premiera imprezy miała miejsce w 2014 roku. Przyciągnęła wtedy dużą liczbę odwiedzających oraz zebrała pozytywne opinie wśród wystawców. Wydarzenie odbywa się w cyklu dwuletnim, naprzemiennie z targami Texprocess we Frankfurcie.

Techconfex to platforma spotkań dla specjalistów i przedstawicieli z branży. Jest to okazja do zapoznania się z wiodącymi rozwiązaniami technologicznymi, jak i biznesowymi dla przemysłu tekstylnego. Prezentowane maszyny, urządzenia oraz surowce obejmują szerokie spektrum całego łańcucha przygotowania i wykonania produkcji. Wśród wystawców znajdują się producenci i wiodący dystrybutorzy znanych światowych marek. Znajdziemy tu również systemy informatyczne i nowe technologie stosowane w przemyśle.

Podczas edycji 2016 odbędzie się po raz pierwszy Giełda Zleceń – na specjalnym stoisku będzie można skorzystać z bazy kontaktów firm wykonujących i zlecających szycie, wszystko przy profesjonalnym wsparciu doradców z serwisu factorybox.pl. Będzie to świetna okazja do znalezienia sprawdzonych partnerów biznesowych. W programie targów znajdą się również panele dotyczące pozyskiwania środków UE na rozwój przedsiębiorstw i inwestycje. Będzie można również zdobyć wiedzę na temat możliwości i sposobów zatrudniania pracowników produkcyjnych z krajów Europy Wschodniej. Wszystkie panele będą prowadzone przez specjalistów i praktyków stawiających na biznesowy wymiar informacji.

Więcej na: http://www.techconfex.pl/

Data publikacji: 29.03.2016
Przeczytaj również

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »
Targi:
Francuskie e-targi dla przemysłu lekkiego

Dynamiczny rynek tekstyliów wymaga skutecznych i szybkich rozwiązań, by podążać za potrzebami producentów i konsumentów. Wychodząc… więcej »

Targi:
ISPO Munich Online 2021: ponad 500 wystawców i ciekawy program

Tegoroczna monachijska edycja targów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego ISPO odbędzie się w wersji online. Impreza, wraz z programem… więcej »