Techconfex dla przemysłu lekkiego

fot. www.techconfex.pl

13-14 kwietnia 2016 r. w Łodzi obędzie się druga edycja Targów Maszyn, Technologii i Surowców do Produkcji Odzieży, Tapicerki i Konfekcji Technicznej Techconfex. Premiera imprezy miała miejsce w 2014 roku. Przyciągnęła wtedy dużą liczbę odwiedzających oraz zebrała pozytywne opinie wśród wystawców. Wydarzenie odbywa się w cyklu dwuletnim, naprzemiennie z targami Texprocess we Frankfurcie.

Techconfex to platforma spotkań dla specjalistów i przedstawicieli z branży. Jest to okazja do zapoznania się z wiodącymi rozwiązaniami technologicznymi, jak i biznesowymi dla przemysłu tekstylnego. Prezentowane maszyny, urządzenia oraz surowce obejmują szerokie spektrum całego łańcucha przygotowania i wykonania produkcji. Wśród wystawców znajdują się producenci i wiodący dystrybutorzy znanych światowych marek. Znajdziemy tu również systemy informatyczne i nowe technologie stosowane w przemyśle.

Podczas edycji 2016 odbędzie się po raz pierwszy Giełda Zleceń – na specjalnym stoisku będzie można skorzystać z bazy kontaktów firm wykonujących i zlecających szycie, wszystko przy profesjonalnym wsparciu doradców z serwisu factorybox.pl. Będzie to świetna okazja do znalezienia sprawdzonych partnerów biznesowych. W programie targów znajdą się również panele dotyczące pozyskiwania środków UE na rozwój przedsiębiorstw i inwestycje. Będzie można również zdobyć wiedzę na temat możliwości i sposobów zatrudniania pracowników produkcyjnych z krajów Europy Wschodniej. Wszystkie panele będą prowadzone przez specjalistów i praktyków stawiających na biznesowy wymiar informacji.

Więcej na: http://www.techconfex.pl/

Data publikacji: 29.03.2016
Przeczytaj również

Targi:
Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań


Targi Mody Poznań, które odbyły się w dniach 19-20.02.2020, upłynęły w atmosferze wielu merytorycznych spotkań, ciekawych dyskusji… więcej »

Targi:
ILM: nowe kolekcje, trendy i know-how dla branży modnych dodatków

W dniach 29 lutego 2 marca 2020 r. branża galanteryjna spotka się w… więcej »

Targi:
TMP: Miasto Żyje Modą i Kongres Fachowców

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie… więcej »