Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz sztuki. Organizatorzy stawiają na polskie marki – our Fashion, powołując się na badania, z których wynika, że Polacy chętniej wydają pieniądze na to, co jest produkowane w kraju. Celem targów jest pokazanie rodzimej sceny modowej i wspieranie jej w trudnych dla branży czasach.

„Musimy być świadomi, jakie wpływ na środowisko ma branża modowa. Jest drugą najbardziej oddziałującą na naturę. Pokażmy, że można kupować świadomie i dbać o planetę. W czasie eco Marketu przedstawieni zostaną twórcy wegańskiej odzieży oraz obuwia. Dowiecie się także, jak wykonać ubrania oraz akcesoria z recyclingu tak, by dać produktom nowe życie” – zachęcają organizatorzy.

Art Square to miejsce zetknięcia ze sztuką, dzięki wystawom lokalnych fotografów (we Wrocławiu będzie to Wiktoria Mikoda z „Zodiak Alt Story”). Nie zabraknie kontaktu z live art, a także spotkań z osobami, które tworzą lokalną społeczność modową. Event odwiedzą między innymi Natalia Krzyszkowska, Karolina (Styloova), Paulina Błędowska, Anna Nowak-Krzywańska czy Anna Pałka, które działają w social mediach.

Każdy odwiedzający będzie mógł spróbować smaków proponowanych przez lokalne food trucki, a także bawić się przy muzyce na żywo. Fashion Market Square nie zakończy się wraz ze zgaszeniem świateł w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie czy w Centrum Kongresowym we Wrocławiu. W stolicy targi zapraszają na after party do SNU, a we Wrocławiu do Cherry Club.

Rejestracja: https://fashionmarketsquare.pl/kup-bilet/

Fashion Market Square:

• Warszawa – 26-27 września 2020 https://fashionmarketsquare.pl/indoor-market-warszawa/
• Wrocław – 17-18 października 2020 https://fashionmarketsquare.pl/indoor-market/

Data publikacji: 26.08.2020
Przeczytaj również

Aktualności:
Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla… więcej »

Targi:
Techtextil i Texprocess 2024:
Wgląd w przyszłość przemysłu odzieżowo-tekstylnego

23 - 26 kwietnia we Frankfurcie odbędą się targi Techtextil i Texprocess. To świetna okazja, aby zobaczyć, w jakim kierunku zmierza produkcja… więcej »

Targi:
Targi RetailShow 2023 już w tym tygodniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br.  w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze… więcej »