Warszawski Fashion Market Square już we wrześniu

Już tej jesieni Fashion Market Square zawita do Warszawy i Wrocławia. Na targach znajdą coś dla siebie miłośnicy fashion, eko mody oraz sztuki. Organizatorzy stawiają na polskie marki – our Fashion, powołując się na badania, z których wynika, że Polacy chętniej wydają pieniądze na to, co jest produkowane w kraju. Celem targów jest pokazanie rodzimej sceny modowej i wspieranie jej w trudnych dla branży czasach.

„Musimy być świadomi, jakie wpływ na środowisko ma branża modowa. Jest drugą najbardziej oddziałującą na naturę. Pokażmy, że można kupować świadomie i dbać o planetę. W czasie eco Marketu przedstawieni zostaną twórcy wegańskiej odzieży oraz obuwia. Dowiecie się także, jak wykonać ubrania oraz akcesoria z recyclingu tak, by dać produktom nowe życie” – zachęcają organizatorzy.

Art Square to miejsce zetknięcia ze sztuką, dzięki wystawom lokalnych fotografów (we Wrocławiu będzie to Wiktoria Mikoda z „Zodiak Alt Story”). Nie zabraknie kontaktu z live art, a także spotkań z osobami, które tworzą lokalną społeczność modową. Event odwiedzą między innymi Natalia Krzyszkowska, Karolina (Styloova), Paulina Błędowska, Anna Nowak-Krzywańska czy Anna Pałka, które działają w social mediach.

Każdy odwiedzający będzie mógł spróbować smaków proponowanych przez lokalne food trucki, a także bawić się przy muzyce na żywo. Fashion Market Square nie zakończy się wraz ze zgaszeniem świateł w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie czy w Centrum Kongresowym we Wrocławiu. W stolicy targi zapraszają na after party do SNU, a we Wrocławiu do Cherry Club.

Rejestracja: https://fashionmarketsquare.pl/kup-bilet/

Fashion Market Square:

• Warszawa – 26-27 września 2020 https://fashionmarketsquare.pl/indoor-market-warszawa/
• Wrocław – 17-18 października 2020 https://fashionmarketsquare.pl/indoor-market/

Data publikacji: 26.08.2020
Przeczytaj również

Targi:
Targi mody we Frankfurcie przełożone na lato

Impreza o nazwie Val:ue, pierwotnie planowana na styczeń, została przeniesiona na 5-7 lipca 2022. Targi mają stanowić platformę spotkań… więcej »

Targi:
SILMO Paris 2021: Trendy w modzie okularowej i przyszłość branży optycznej

Od 24 do 27 września targi SILMO Paris, po dwóch latach przerwy, znowu staną się miejscem bezpośrednich spotkań w tzw. realu, gdzie… więcej »

Targi:
Pitti Uomo: Punkt zwrotny dla branży mody męskiej?
Na początku lipca zakończyła się letnia edycja najważniejszych targów mody męskiej Pitti Uomo we Florencji. To tu można podpatrzeć rodzące się zmiany w kroju,… więcej »